Iwaszkiewicza 47

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Iwaszkiewicza, oferowane bezpośrednio przez Town House Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza 47

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 601 ofert w najbliższej okolicy!

Iwaszkiewicza 47

10 zdjęć

Iwaszkiewicza 47
Iwaszkiewicza 47
Iwaszkiewicza 47
Iwaszkiewicza 47

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Czy to brzmi jak wymarzone miejsce dla Ciebie i Twoich bliskich? Jesteście parą, a może rodziną z dziećmi?

To okolica idealna dla Was, jeżeli szukacie oazy spokoju i jednocześnie potrzebujecie łatwego dostępu do udogodnień, które oferuje centrum miasta.\

Lubicie relaks w domu?

Zaciszną atmosferę tego miejsca tworzą zabudowa jednorodzinna oraz otoczenie terenów zielonych

Miło byłoby mieć blisko do parku?

Tutaj wystarczy jedynie podjąć decyzję, do którego się wybrać – Południowego, Grabiszyńskiego, Skowroniego czy Klecińskiego. Niemal w sąsiedztwie znajduje się także Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice

A jak będzie w przyszłości?

To jeszcze nie wszystko. Już w 2021 roku mieszkańcy naszej inwestycji otrzymają istotną alternatywę dla ruchu samochodowego – linię kolejową z nowymi stacjami na południu Wrocławia. Planowana jest nie tylko stacja Wrocław – Wojszyce, ale również Ołtaszyn i Partynice. To powrót do udogodnień sprzed wielu lat (ale w zupełnie nowoczesnej odsłonie), ponieważ Stacja Partynice i przystanek Wojszyce istniały tu już pod koniec XIX wieku

To okolica idealna dla Was, jeżeli szukacie oazy spokoju i jednocześnie potrzebujecie łatwego dostępu do udogodnień, które oferuje centrum miasta.

Inteligentny Dom

System KNX to więcej komfortu Nastroje świetlne dla poszczególnych pomieszczeń lub dla całego domu mogą zostać zapamiętane i aktywowane jednym naciśnięciem przycisku.

Sterowanie realizowane jest za pomocą przycisków, dotykowych paneli wizualizacyjnych czy smartfonów. Możliwość sterowania funkcjami budynku w trybie online z dowolnego miejsca na ziemi, o każdej porze.

System KNX to więcej bezpieczeństwa

Opuszczając dom, można zdalnie wyłączyć wybrane urządzenia np. żelazko lub przy pomocy sterowania żaluzjami i oświetleniem stworzyć wrażenie, że w domu wciąż ktoś przebywa. W przypadku, gdy czujnik pogody zanotuje niekorzystne warunki, markizy, rolety i okna dachowe automatycznie zostają zabezpieczone.

System KNX system to oszczędność energii

Czas włączenia oświetlenia oraz jego natężenie może być sterowane zależnie od pory dnia. Temperaturę można określić indywidualnie dla każdego pomieszczenia i dla dowolnej pory dnia. Zapewniamy komfort i bezpieczeństwo sprawdzonych rozwiązań, profesjonalne wsparcie techniczne oraz funkcjonalność i estetykę proponowanych urządzeń.

Inwestycja Iwaszkiewicza 47 znajduje się na Wojszycach, ul. Iwaszkiewicza 47 (5.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Town House Sp. z o.o.

Inwestycja Iwaszkiewicza 47 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Iwaszkiewicza 47 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Town House Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (21 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (8)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (21 miejsc).
Udogodnienia:
inteligentny dom
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Okolica powinna być bezpieczna i urokliwa? Wiele tu spokojnych zakątków i malowniczych ulic. Bliskie sąsiedztwo zabytkowego osiedla Ołtaszyn jest niewątpliwym atutem Najlepiej mieć wszystko blisko lub po drodze? W pobliżu inwestycji znajdują się szkoły, przychodnia, szpital, punkty handlowo-usługowe oraz ścieżki rowerowe. Sąsiednie, szybko rozwijające się Krzyki, oferują wygodny dostęp do lokalnych centrów usługowo-handlowych i obiektów użyteczności publicznej Nie chcecie tracić czasu na uciążliwe dojazdy? Bez względu na to, dokąd jeździcie, ta lokalizacja okaże się atrakcyjna. Ulica Iwaszkiewicza jest oddalona od Starego Miasta zaledwie o 7,5 km. Położenie w pasie ulic Grota-Roweckiego i Buforowej zapewnia wygodny dojazd do centrum i autostrady A4. Komunikacja miejska sprawnie łączy południową część osiedla z węzłem Dworzec Główny.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Iwaszkiewicza 47?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Iwaszkiewicza 47 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Iwaszkiewicza 47 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gałczyńskiego.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Iwaszkiewicza 47 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 28.04.2020
Data aktualizacji: 29.04.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: