Krucza 2A

Oferta archiwalna

Wrocław, Krzyki, Południe, ul. Krucza 2A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 348 ofert w najbliższej okolicy!

Krucza 2A

14 zdjęć

Krucza 2A
Krucza 2A
Krucza 2A
Krucza 2A

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Centrum Południowe etap III
  gotowe
  Inwestycja Nowe Centrum Południowe to już III etap kompleksu mieszkalnego powstającego przy ulicy Gwiaździstej we Wrocławiu. Jest to wielorodzinny budynek, składający się z trzech klatek schodowych, którego minimalistyczny i elegancki wygląd wzbogacony zostanie o wewnętrzne otwarte patio stanowiące przestrzeń rekreacyjną dla mieszkańców budynku i ich gości. Na dwóch podziemnych kondygnacjach znajdować się będą miejsca postojowe przeznaczone dla mieszkańców.Każde z 240 mieszkań oferowanych w ramach III etapu odpowiada na aktualne potrzeby klientów i zaprojektowane zostało z myślą o funkcjonalności. Ustawne rozkłady pozwalają na dużą swobodę w dopasowywaniu wnętrz do swoich potrzeb i indywidualnych gustów, a loggie i tarasy zapewnią mieszkańcom dodatkową przestrzeń do wypoczynku. Każda klatka schodowa posiada windę, zapewniając komfortową komunikację ze wszystkimi kondygnacjami.

  Nowe Centrum Południowe etap III

  od 13 390 zł/m2
  ul. Gwiaździsta 18-22 , Południe, Krzyki, Wrocław(1.7 km od centrum)
  Nowe Centrum Południowe
 • Jęczmienna 18
  gotowe
  XIX-wieczna kamienica w nowym standardzieBudynek na Jęczmiennej 18 przechodzi właśnie nie tylko przeprowadzoną pod okiem konserwatora zabytków renowację zabytkowej fasady, ale również gruntowny remont.Nowe instalacje, nowe stropy, nowe ściany, nowa cichobieżna winda są gwarantem spokojnej głowy i komfortu, których potrzebujesz w miejscu, które chcesz nazywać domem. By w pełni cieszyć się z możliwości nietuzinkowych aranżacji, klimatu, który jest absolutnie nie do odtworzenia w nowym apartamentowcu, i lokalizacji, dzięki której możesz się poczuć częścią bijącego serca miasta…To tu, w bezpośrednim sąsiedztwie kamienicy, zaledwie kilkadziesiąt metrów od jej murów, działał słynny Cyrk Buscha. Mógł pomieścić prawie 6 tysięcy spragnionych rozrywki widzów, a na jego tyłach znajdowały się stajnie mieszczące 100 koni. To właśnie w hołdzie i poszanowaniu dla przedwojennej historii tej części miasta w naszym logotypie znalazła się cyrkowa chorągiewka.I choć oblężenie Festung Breslau w 1945 nie oszczędziło ulicy Jęczmiennej, zdołała z czasem z przytupem wrócić do czasów swej największej świetności.Budynek na Jęczmiennej 18 przechodzi właśnie nie tylko przeprowadzoną pod okiem konserwatora zabytków renowację zabytkowej fasady, ale również gruntowny remont:• nowe stropy w budynku• zupełnie nowe instalacje sanitarne oraz elektryczne• nowy układ ścian na każdej kondygnacji a więc na nowo zaprojektowane układy lokali• nowo wstawiona winda (wcześniej w budynku nie było w ogóle windy)• piękna klatka schodowa zupełnie nowa nawiązująca jednak do starego stylu kamienicy

  Jęczmienna 18

  ul. Jęczmienna 18 , Stare Miasto, Wrocław(1.6 km od centrum)
  Town House Sp. z o.o.
 • Halo Apartamenty
  gotowe
  Apartamentowiec Halo to nowy projekt realizowany przez wrocławskiego dewelopera Republikę Wnętrz skierowany do osób poszukujących prestiżowych nieruchomości. Przewiduje on budowę dwóch kameralnych apartamentowców na terenie Przedmieścia Świdnickiego w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku.Inwestycja znajduje się w idealnej lokalizacji dla osób odwiedzających Wrocław, w samym sercu stolicy Dolnego Śląska. Jest to bezkonkurencyjna lokata kapitału.W najbliższej okolicy inwestycji znajdują się tereny spacerowe m.in. Promenada Staromiejska i Park Staromiejski, parki biznesu Wrocławski Park Przemysłowy i Wrocławski Park Technologiczny oraz centra kultury oraz uczelnie wyższe.Parter budynków to powierzchnie usługowo – biurowe. Łącznie przewidziano 13 lokali użytkowych typu PREMIUM o powierzchniach od 28 do 232 m, wśród których znajdzie się między innymi ekskluzywny fitness club i prestiżowa restauracja.Wysoki standard inwestycji widoczny jest w każdym szczególe. Architektura budynków doskonale wpisuje się w historyczną zabudowę okolicy Starego Miasta Wrocławia. Części wspólne budynków zostaną wykończone pod klucz w standardzie podwyższonym premium z najwyższą dbałością o detale oraz komfort przyszłych mieszkańców.Dwukondygnacyjny, podziemny parking wyposażony zostanie w stację do ładowania pojazdów elektrycznych. Gości na parterze obsługiwać będzie całodobowa recepcja. Inwestycja została zaprojektowania z dbałością o szczegóły. Do jej budowy użyte zostały najwyższej klasy materiały wykończeniowe: płyty włókno-cementowe, płytki winylowe lub mineralno – kwarcowe, cegła elewacyjna klinkierowana budynku B.

  Halo Apartamenty

  od 9 272 zł/m2
  ul. Tęczowa 29a – 31a , Stare Miasto, Wrocław(1.6 km od centrum)
  Republika Wnętrz - Grupa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (39)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (67 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis Inwestycji

Krucza 2A logo

Na parterze KRUCZA 2A oferuje 2 lokale usługowe o powierzchni 66 oraz 188 m2, oraz położone na pierwszym piętrze 3 lokale biurowe mierzące odpowiednio 378,67 m2, 76,86 m2 i 164,65 m2. W obu klatkach schodowych znajdują się windy, którymi można dostać się do garażu mieszczącego 67 miejsc parkingowych. Przewidzieliśmy również 12 miejsc postojowych naziemnych

W samym centrum tętniącego życiem miasta, u zbiegu ulic Kruczej i Zaporoskiej, położona jest inwestycja KRUCZA 2A. Nowoczesny i stylowy budynek o 11 kondygnacjach, z 71 mieszkaniami, które zaprojektowane zostały z największą precyzją, by jak najlepiej służyć mieszkańcom, tworzący kameralną i przytulną całość.

Oferujemy jedno, dwu, trzy i czteropokojowe mieszkania, które mają bardzo szeroki wachlarz powierzchni - od 35 m2 do 83 m2. Powstaną one przy użyciu materiałów najwyższej jakości i wyróżnią się przemyślanym i sprawdzonym rozkładem oraz atrakcyjnymi przeszkleniami tarasów. Z najwyższych kondygnacji roztaczać się będzie imponujący widok na okolicę.

Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w antywłamaniowe drzwi, możliwość podłączenia videodomofonu, instalację przygotowaną pod szybki internet, a cały teren odpowiednio oświetlono, by mieszkańcy czuli się jeszcze bezpieczniej.

O dbałości o detal, którą cechuje się inwestycja, świadczyć będą części wspólne, które zaskoczą wysublimowanym smakiem, eleganckim połączeniem klasycznej szarości z ekstrawagancką czernią, oraz oryginalnymi dekoracjami w postaci niebanalnych zdjęć architektury.

W samym budynku oprócz mieszkań znajdą się lokale usługowe oraz biura. Nie zapomnieliśmy również o wygodnym parkingu, który liczyć będzie 79 miejsc postojowych oraz komórkach lokatorskich.

Inwestycja Krucza 2A znajduje się na Południu, ul. Krucza 2A (2.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Toscom Development.

Inwestycja Krucza 2A została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Krucza 2A nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Toscom Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (67 miejsc)

W inwestycji znajduje się 39 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Największym atutem naszej inwestycji jest lokalizacja: - zaledwie 3 km od wrocławskiego Rynku, - w jeszcze mniejszej odległości znajduje się rozległy Park Południowy, cieszący się opinią jednego z najpiękniejszych, oraz Park Generała Władysława Andersa - tylko 2 km do popularnego Aquaparku i lodowiska przy ul. Spiskiej - bliskie sąsiedztwo Teatru Muzycznego „Capitol”, Filharmonii, Narodowego Forum Muzyki oraz Opery - 6 minut zajmuje pokonanie trasy do Dworca Kolejowego PKP - 200 metrów do Galerii Handlowej Sky Tower, w której na 30 tys. m2 przestrzeni handlowej mieści się 140 sklepów, w tym market spożywczy Piotr i Paweł, restauracje oraz kręgle i siłownia - tuż obok głównej ulicy miasta, Powstańców Śląskich, przy której znajdują się kluczowe punkty na mapie komunikacji miejskiej Wrocławia - w linii prostej kolejne galerie handlowe: Arkady Wrocławskie z Multikinem i Renoma - szybki dojazd do wrocławskich uczelni (Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Wrocławski)

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krucza 2A?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krucza 2A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Krucza 2A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - pl. Hirszfelda.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Krucza 2A znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krucza 2A znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące nr VIII Wrocław w odległości 60 m, Przedszkole 91 Nasz Domek w odległości 180 m, Przedszkole Nr 90 w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krucza 2A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Delikatesy, w odległości 460 m znajduje się ALDI, w odległości 510 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krucza 2A w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.07.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Południu

Oferty na Południu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: