Barwinicza 8

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Timbud II Sp.z o.o. Sp. k.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Barwinicza 8 dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M-12
3
59,98 m²
1
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
M-13
3
59,96 m²
1
M-24
3
87,54 m²
3
M-25
3
89,02 m²
3
M-22
4
90,34 m²
3
M-27
4
103,44 m²
3
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

'BARWNICZA 8'to kameralna inwestycja w postaci czteropiętrowego budynku na Pradze Południe, jednej z najbardziej zielonych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. Położenie idealnie łączy wielkomiejski styl życia przy jednoczesnej możliwości odpoczynku od zgiełku miasta dzięki przyjaznemu i ustronnemu otoczeniu.W jej skład wchodzi zaledwie 27 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe o powierzchni od 25 do 110m2. Cechuje je funkcjonalność i duże możliwości aranżacyjne. Większość mieszkań posiada balkony bądź ogródki. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym.Budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą i jasną kolorystyką oraz oferuje wysoki standard wykończenia powierzchni wspólnych.

Inwestycja Barwinicza 8 znajduje się na Grochowie, ul. Barwnicza 8 (6.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Timbud II Sp.z o.o. Sp. k..

Inwestycja Barwinicza 8 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Barwinicza 8 pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 60 do 103 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 60 do 89 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 90 do 103 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Timbud II Sp.z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 60 do 103 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Barwinicza 8

W pobliżu znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, szpital, CH King Cross z supermarketem Auchan ok. 2,5km, CH Atrium Promenada ok. 3km, restauracje oraz wiele placówek edukacyjnych – najbliższe przedszkole i szkoła podstawowa w promieniu ok. 500m; Niewątpliwym atutem jest doskonała komunikacja miejska, najbliższy przystanek autobusowy jest oddalony o 5 minut pieszo, niewiele dłużej, bo około 10 minut pieszo jest do tramwaju, którym można w 15 minut dotrzeć do centrum miasta. Bliskość takich ulic jak Marsa, Ostrobramska czy Grochowska zapewnia bezproblemowy dojazd do pozostałych części miasta, ponadto w odległości 500m znajduje się stacja SKM Warszawa Olszynka Grochowska. Okolica inwestycji to również liczne tereny zielone w postaci Parku im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika” z placem zabaw, Park Znicza oraz Park Polińskiego. Amatorzy sportu mogą korzystać z Pływalni Szuwarek oddalonej o 1km, w tej samej odległości znajduje się najbliższy klub fitness i klub tenisowy. Ponadto niecałe 2km jest do rezerwatu „Olszynki Grochowskiej” – miejsca idealnego na rodzinne spacery, przejażdżki rowerowe czy uprawianie joggingu.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 250 metrów od inwestycji Barwinicza 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Warszawa Olszynka Grochowska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Barwinicza 8 znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Krajowe Centrum Metodyczne Kształcenia I Egzaminowania Spawaczy Zdz w odległości 100m, Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 114 w odległości 450m, Szkoła Podstawowa Nr 141 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Ratownik medyczny Grzegorz Hołody, w odległości 250 m znajduje się Goja. Gabinet, w odległości 250 m znajduje się Apteka Dobra Cena s.c..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Oprawa Obrazów - Galeria Gamma Due, w odległości 600 m znajduje się Kościół Najczystszego Serca Maryi, w odległości 800 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Warszawa Praga Południe. Wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 18.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Fenix. Klub Bokserski , w odległości 450 m znajduje się Plac zabaw, boiska "Bociani Zakątek", w odległości 850 m znajduje się Energy Fitness Club.

Data publikacji: 25.03.2019

Data aktualizacji: 06.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie