Barwinicza 8

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Barwnicza, oferowane bezpośrednio przez Timbud II Sp.z o.o. Sp. k.

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Barwnicza 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 119 ofert w najbliższej okolicy!

Barwinicza 8

4 zdjęcia

Barwinicza 8
Barwinicza 8
Barwinicza 8
Barwinicza 8

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

'BARWNICZA 8'

to kameralna inwestycja w postaci czteropiętrowego budynku na Pradze Południe, jednej z najbardziej zielonych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy. Położenie idealnie łączy wielkomiejski styl życia przy jednoczesnej możliwości odpoczynku od zgiełku miasta dzięki przyjaznemu i ustronnemu otoczeniu.

W jej skład wchodzi zaledwie 27 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe o powierzchni od 25 do 110m2. Cechuje je funkcjonalność i duże możliwości aranżacyjne. Większość mieszkań posiada balkony bądź ogródki. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą i jasną kolorystyką oraz oferuje wysoki standard wykończenia powierzchni wspólnych.

Inwestycja Barwinicza 8 znajduje się na Grochowie, ul. Barwnicza 8 (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Timbud II Sp.z o.o. Sp. k.

Inwestycja Barwinicza 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Barwinicza 8 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Timbud II Sp.z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, szpital, CH King Cross z supermarketem Auchan ok. 2,5km, CH Atrium Promenada ok. 3km, restauracje oraz wiele placówek edukacyjnych – najbliższe przedszkole i szkoła podstawowa w promieniu ok. 500m; Niewątpliwym atutem jest doskonała komunikacja miejska, najbliższy przystanek autobusowy jest oddalony o 5 minut pieszo, niewiele dłużej, bo około 10 minut pieszo jest do tramwaju, którym można w 15 minut dotrzeć do centrum miasta. Bliskość takich ulic jak Marsa, Ostrobramska czy Grochowska zapewnia bezproblemowy dojazd do pozostałych części miasta, ponadto w odległości 500m znajduje się stacja SKM Warszawa Olszynka Grochowska. Okolica inwestycji to również liczne tereny zielone w postaci Parku im. płk. Jana Szypowskiego „Leśnika” z placem zabaw, Park Znicza oraz Park Polińskiego. Amatorzy sportu mogą korzystać z Pływalni Szuwarek oddalonej o 1km, w tej samej odległości znajduje się najbliższy klub fitness i klub tenisowy. Ponadto niecałe 2km jest do rezerwatu „Olszynki Grochowskiej” – miejsca idealnego na rodzinne spacery, przejażdżki rowerowe czy uprawianie joggingu.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Barwinicza 8?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Barwinicza 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Barwinicza 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Barwinicza 8 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Barwinicza 8 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Polsko-Amerykańskie Centrum Szkolenia Budowlanych Sp. z o.o. w odległości 90 m, Punkt Przedszkolny Integracyjny Tajemniczy Ogród w odległości 330 m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114 w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Barwinicza 8 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicam w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Barwinicza 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Lubaszka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Barwinicza 8 w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.03.2019
Data aktualizacji: 10.06.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: