Orłowska Bryza

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTargo S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Orłowo(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Orłowo, ul. Orłowska (4.1 km od centrum Gdyni)
  Nowe Orłowo
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 86 - 124 m2
  Liczba pokoi: 4
  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.
 • Światowida(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Orłowo, ul. Światowida (4.4 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 18 900 brutto/m2
  Światowida
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 103 - 144 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  White Wood Nieruchomości
 • Kameralne Orłowo(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Orłowo, ul. Akacjowa (3.8 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 12 960/m2
  Kameralne Orłowo
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 76 - 127 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  White Wood Nieruchomości

Opis Inwestycji

Niewielki, ale komfortowy zespół 5-ciu modernistycznych budynków powstał w Gdyni Orłowie przy zbiegu ul. Świerkowej i Orłowskiej. Tak samo blisko stąd nad brzeg morza, jak i do handlowego centrum miasta. Orłowo – prestiżowa dzielnica Gdyni, to wymarzona lokalizacja, pomiędzy pasem nadmorskich atrakcji, a leśnym kompleksem Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego:700 m w dół, zieloną aleją ulicy Orłowskiej: molo, plaża, bulwar spacerowy i park Królowej Marysieńki; najnowocześniejszy zespół rehabilitacji w Hotelu Kuracyjnym…);7 minut spacerem “w górę” Orłowa – las – teren rowerowych, spacerowych i narciarskich uciech;W najbliższym sąsiedztwie: Centrum Handlowe KLIF, szkoły: podstawowa, prywatna muzyczna, liceum plastyczne; główne linie autobusowe Trójmiasta, przystanek kolejki SKM.Cztery 3-piętrowe kamienice i 5-piętrowy apartamentowiec tworzą nowoczesny kompleks Orłowskiej Bryzy. Atrialna zabudowa ze starannie urządzonym dziedzińcem wewnętrznym, zaciszną altaną ogrodową  wytyczają zamkniętą przestrzeń dającą poczucie bezpieczeństwa i komfortu, chroniącą prywatność mieszkańców. Starannie dobrana “ zielona szata” – piaskowo-srebrne trawy, złocistopomarańczowe rokitniki i karłowate sosny, podkreślają nadmorski charakter i klimat osiedla.Architektura całego kwartału mieszkalnego, jak i samych budynków nawiązuje do modernistycznych i postmodernistycznych tradycji gdyńskiego budownictwa, umiejętnie łącząc tradycję i nowoczesność.W 4 kamienicach znajduje się po 12 lokali ( 50m2 – 90m2) dla zapewnienia kameralnej, sąsiedzkiej atmosfery; w podziemiu: wygodny, przestronny i bezpieczny garaż oraz pomieszczenia piwniczne, dobrze skomunikowane cichymi windami z każdym budynkiem. Ciepłe, pełne dyskretnej elegancji halle i klatki schodowe prowadzą do mieszkań. W narożnym  “apartamentowcu” na parterze lokale do swobodnej aranżacji z wejściem od ulicy Świerkowej, a wyżej – większe jednopoziomowe mieszkania, o podwyższonym standardzie, z czytelnym układem przestrzennych, otwartych wnętrz, bez zbędnych podziałów, z dużymi przeszkleniami …w dobrym lekkim stylu – wymarzone miejsce do mieszkania i pewna gwarantowana inwestycja.

Inwestycja Orłowska Bryza znajduje się na Orłowie, ul. Świerkowa (4.3 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Targo S.A..

Inwestycja Orłowska Bryza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Orłowska Bryza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Targo S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.

Lokalizacja inwestycji Orłowska Bryza

Orłowo to położona na południu miasta dzielnica Gdyni ze stacją SKM o tej samej nazwie. Na powierzchni 4,5 km kw mieszka tu 7 500 osób. Orłowo graniczy z Redłowem, Małym Kackiem, a także Sopotem i Morzem Bałtyckim. Prawie połowę powierzchni dzielnicy zajmują ogródki działkowe i lasy miejskie, w tym część Lasu Sopockiego i Kępa Redłowska. W odległości ok. 50 metrów od granic dzielnicy znajduje się Aquapark Sopot. Na terenie Orłowa znajduje się szpital Morski im. PCK. Dwie największe arterie dzielnicy to biegnąca z północy na południe Aleja Zwycięstwa i przecinająca ją Al. Wielkopolska. To w pobliżu tych ulic koncentruje się orłowskie życie nocne. Orłowo posiada też własne kąpielisko morskie. Najbardziej charakterystyczne miejsca to klif w Orłowie, Centrum handlowe Klif, Domek Żeromskiego w którym mieszkał pisarz i Molo Orłowskie. Znajdują się tu też liczne szkoły wszystkich stopni, w tym Liceum plastyczne czy dwa zespoły szkół.

Komunikacja

Główną stacją kolejową dzielnicy jest KM Gdynia Orłowo, która umożliwia wygodne poruszanie się w ramach całego Trójmiasta. Po terenie dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Najbliższe lotnisko (im. Lecha Wałęsy w Gdyni) jest oddalone o ok.30 km. Przebiegająca przez dzielnicę Al. Zwycięstwa to część drogi wojewódzkiej nr 468, a droga krajowa nr 20 jest oddalona o ok. 2 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Orłowska Bryza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Orłowska Bryza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Orłowo.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Orłowska Bryza znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: POMORSKIE STUDIUM SZTUK WIZUALNYCH w odległości 60 m, IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w odległości 130 m, PRZEDSZKOLE NR 5 "PIĄTECZKA" w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Orłowska Bryza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Minuta 8, w odległości 330 m znajduje się Piekarnia, w odległości 410 m znajduje się Piekarnia Szydłowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Orłowska Bryza w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Pure, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie