Skarbka Skwer

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSkarbka Skwer

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 477 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Villa Berensona(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Leona Berensona 11 B (11 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 845/m2
  Villa Berensona
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 59 - 60 m2
  Liczba pokoi: 3
  Nest Group
 • Murapol Osiedle Natura(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Kąty Grodziskie 15 (11.3 km od centrum Warszawy)
  Murapol Osiedle Natura
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 74
  Powierzchnia: 34 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Murapol S.A.
 • Ostródzka Park(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Ostródzka 168 (10.9 km od centrum Warszawy)
  Ostródzka Park
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 46 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  Talo Development

Opis Inwestycji

Skarbka Skwer

Poznaj Skarbka, a odkryjesz miejsce w którym spełniają się marzenia.Skarbka Skwer to najnowszy projekt mieszkaniowy na warszawskiej Białołęce. Zaprojektowany z myślą o młodych, aktywnych ludziach szukających miejsca, w którym spełnią się ich marzenia o własnym M.- Doskonała lokalizacja, tylko 5 min od Trasy Toruńskiej- Dobra komunikacja, przystanek autobusowy tuż przy osiedlu- Funkcjonalna architektura, w budynku garaż i windy- Fantastyczne sąsiedztwo, w pobliżu park Magiczny i stacja Veturilo- Kameralna i ponadczasowa architektura- Różnorodne rozkłady i powierzchnie mieszkań.- Lokale usługowe na parterze- Zielone otoczenie i wewnętrzny skwer ze stawem- Możliwość zakupu lokalu z dopłatą MDM 2018Wierzymy, że w takim miejscu mogą spełnić się Twoje marzenia.

Inwestycja Skarbka Skwer znajduje się na Grodzisku, ul. Skarbka z Gór 138 (10.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Skarbka Skwer.

Inwestycja Skarbka Skwer została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 152 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Skarbka Skwer pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 40 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 5 550 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Skarbka Skwer przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 152 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: własny akwen, plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Skarbka Skwer

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Skarbka Skwer mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Skarbka Skwer znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Derby VI 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Skarbka Skwer znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Wyspa Skarbów" w odległości 90 m, Niepubliczne Przedszkole KRASNOLUDKI w odległości 120 m, Przedszkole "Wesoły Teletubiś" w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Skarbka Skwer jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Białołęka w odległości 40 m, CMP Białołęka w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Skarbka Skwer składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Skarbek, w odległości 110 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 150 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Skarbka Skwer w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.09.2016

Data aktualizacji: 10.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie