Morenova R3 i R2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rakoczego, oferowane bezpośrednio przez Robyg

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Rakoczego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 182 oferty w najbliższej okolicy!

Morenova R3 i R2

6 zdjęć

Morenova R3 i R2
Morenova R3 i R2
Morenova R3 i R2
Morenova R3 i R2

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Zamieszkaj w sercu miasta i bądź blisko znajomych, rozrywki i wydarzeń kulturalnych. Inwestycja jest wyśmienicie zlokalizowana –9 minut do centrum Gdańska i 10 minut do Trójmiejskiej Obwodnicy. W pobliżu znajduje się przestanek tramwajowy oraz autobusowy a także Centrum Handlowe, a wkrótce kino. Inwestycja otoczona jest terenami zielonymi, które sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Morenova wyróżnia się kaskadową zabudową oraz tym, że z ostatnich pięter budynków roztacza się widok na morze oraz panoramę miasta.

Inwestycja Morenova R3 i R2 znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Rakoczego (3.4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Robyg.

Inwestycja Morenova R3 i R2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 118 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Morenova R3 i R2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Robyg przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 118 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, recepcja, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Morenova R3 i R2?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Morenova R3 i R2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Morenova R3 i R2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piekarnicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Morenova R3 i R2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Morenova R3 i R2 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Studio Tańca Enzym w odległości 350 m, FILIA SSM UL. KARTUSKA w odległości 400 m, Szkoła Podstawowa Be Montessori School Gdańsk w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Morenova R3 i R2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermedica Sp. z o. o. w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Morenova R3 i R2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Galeria Morena, w odległości 340 m znajduje się Szydłowski, w odległości 400 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Morenova R3 i R2 w odległości 230 m znajduje się Calypso, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.09.2016
Data aktualizacji: 20.12.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: