miniMAX

Oferta archiwalna

Wrocław, Krzyki, Partynice, ul. Przyjaźni 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 107 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

miniMAX

4 zdjęcia

miniMAX
miniMAX
miniMAX
miniMAX

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (9)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc).
  • miejsca postojowe podziemne (64 miejsca).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze. – Albert Einstein.

miniMAX to nowy projekt, nowa idea, nowy sposób myślenie o mieszkaniach – MINIMUM FORMY i MAKSIMUM MOŻLIWOŚCI

„mini”

Minimalistyczna forma oraz układy mieszkań pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń mieszkania. Na 36 metrach kwadratowych w cenie tradycyjnej kawalerki proponujemy 2-pokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie. Takie rozwiązanie zapewnia poszukiwaną przez Klientów funkcjonalność przy mniejszych nakładach finansowych. Projektując miniMAX nie zapomnieliśmy również o potrzebach rodzin. W ofercie znajdą się bowiem także mieszkania 3-pokojowe o powierzchniach od 54 m² oraz 4-pokojowe o powierzchni 64 m² oraz 71 m².

„MAX”

Maksymalna funkcjonalność, kameralna zabudowa, nowoczesny design – te określenia przyświecały nam w trakcie powstawania projektu. Dogodne, przemyślane układy mieszkań kreują nowy trend, przełamują schematyczne myślenie o mieszkaniach. Dzięki tego typu rozwiązaniom można w dowolny sposób i bezproblemowo zaaranżować każdą przestrzeń.

Wielu Klientów pragnie mieć mieszkanie z tarasem. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy mieszkania z tarasami zielonymi na pierwszym piętrze co zapewni poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dodatkowo dla mieszkańców zaprojektowaliśmy dodatkowe Patio wyposażone w część wypoczynkową. Pozwoli to odpocząć od zgiełku dnia codziennego wszystkim mieszkańcom.

Nowoczesna bryła, niska zabudowa oraz estetyczny design w połączeniu z komfortem życia.

Inwestycja miniMAX znajduje się na Partynicach, ul. Przyjaźni 20 (5.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja miniMAX została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji miniMAX nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (64 miejsca)

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

GDZIE SIĘ MIESZKA NAJLEPIEJ? Na Krzykach, oczywiście! Usytuowanie Inwestycji pozwoli mieszkańcom w ciągu 10 minut dotrzeć do ścisłego centrum miasta. Jeśli zapragniesz zrobić zakupy, zaledwie 7 minut zabierze Ci dojazd do Bielan Wrocławskich. Park Południowy to doskonałe miejsce zabaw i rekreacji dla Ciebie i Twojej rodziny – znajdziesz się tam w kilka minut. To miejsce z doskonale rozwiniętą infrastrukturą drogową i transportową. W okolicy są dwie pętle tramwajowe oraz kilka linii autobusowych, dzięki czemu z łatwością dotrzeć można w każdy zakątek Wrocławia. Główne arterie komunikacyjne – ul. Powstańców Śląskich oraz Obwodnica Śródmiejska – umożliwiają sprawny dojazd samochodem do centrum oraz innych dzielnic miasta. Stąd również blisko jest do autostrady A4, a także AOW, które umożliwiają nam sprawne podróżowanie zarówno na południe w stronę gór, gdzie znajduje się większość atrakcji turystycznych Dolnego Śląska, jak i w pozostałych kierunkach – omijając centrum miasta.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji miniMAX?

Przyszli mieszkańcy inwestycji miniMAX mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji miniMAX znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Braterska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji miniMAX znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji miniMAX znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Guliwer w odległości 320 m, American School of Wrocław w odległości 370 m, Prywatna Szkoła Podstawowa American School of Wrocław w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji miniMAX składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji miniMAX w odległości 450 m znajduje się Top Fitness.

Data publikacji: 12.08.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Partynicach

Oferty na Partynicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: