miniMAX

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 114 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Focus House (164 m dalej)

Inwestycja Focus House znajduje się na Partynicach, ul. Przyjaźni 8 (5,3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera TEMAR Deweloper. Inwestycja Focus House jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 110 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 76 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Partynice, ul. Przyjaźni 8 (5,3 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 6 900 zł/m2

Inwestycja polecana

Focus House
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 12
 • Powierzchnia: 76 - 77 m2
 • Liczba pokoi: 3
TEMAR Deweloper
Mieszkania spełniające kryteria

Słoneczny Zakątek (476 m dalej)

Inwestycja Słoneczny Zakątek znajduje się na Krzykach, ul. Skarbców (5,1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera WPBM Mój Dom S.A.. Inwestycja Słoneczny Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 135 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 100 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Osiedle Krzyki, ul. Skarbców (5,1 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 6 364 zł/m2

Inwestycja polecana

Słoneczny Zakątek
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 79
 • Powierzchnia: 35 - 100 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
WPBM Mój Dom S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Partynice House (698 m dalej)

Inwestycja Partynice House znajduje się na Partynicach, ul. Kawalerzystów (5,7 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Rafin Sp. z o.o. – Sp.k.. Inwestycja Partynice House jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 251 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 33 do 108 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Partynice, ul. Kawalerzystów (5,7 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Partynice House
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 68
 • Powierzchnia: 33 - 108 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Rafin Sp. z o.o. – Sp.k.
Mieszkania spełniające kryteria

Wszystko powinno być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze. – Albert Einstein.

miniMAX to nowy projekt, nowa idea, nowy sposób myślenie o mieszkaniach – MINIMUM FORMY i MAKSIMUM MOŻLIWOŚCI

„mini”

Minimalistyczna forma oraz układy mieszkań pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń mieszkania. Na 36 metrach kwadratowych w cenie tradycyjnej kawalerki proponujemy 2-pokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie. Takie rozwiązanie zapewnia poszukiwaną przez Klientów funkcjonalność przy mniejszych nakładach finansowych. Projektując miniMAX nie zapomnieliśmy również o potrzebach rodzin. W ofercie znajdą się bowiem także mieszkania 3-pokojowe o powierzchniach od 54 m² oraz 4-pokojowe o powierzchni 64 m² oraz 71 m².

„MAX”
Maksymalna funkcjonalność, kameralna zabudowa, nowoczesny design – te określenia przyświecały nam w trakcie powstawania projektu. Dogodne, przemyślane układy mieszkań kreują nowy trend, przełamują schematyczne myślenie o mieszkaniach. Dzięki tego typu rozwiązaniom można w dowolny sposób i bezproblemowo zaaranżować każdą przestrzeń.

Wielu Klientów pragnie mieć mieszkanie z tarasem. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy mieszkania z tarasami zielonymi na pierwszym piętrze co zapewni poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dodatkowo dla mieszkańców zaprojektowaliśmy dodatkowe Patio wyposażone w część wypoczynkową. Pozwoli to odpocząć od zgiełku dnia codziennego wszystkim mieszkańcom.

Nowoczesna bryła, niska zabudowa oraz estetyczny design w połączeniu z komfortem życia.

Inwestycja miniMAX znajduje się na Partynicach, ul. Przyjaźni 20 (5,4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja miniMAX została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań . Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji miniMAX pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 60 do 65 metrów kwadratowych w cenie od 5 590 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (64 miejsca),
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc).

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada (9).
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (64 miejsca),
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc).
Udogodnienia: usługi w budynku, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji miniMAX

GDZIE SIĘ MIESZKA NAJLEPIEJ? Na Krzykach, oczywiście!

Usytuowanie Inwestycji pozwoli mieszkańcom w ciągu 10 minut dotrzeć do ścisłego centrum miasta. Jeśli zapragniesz zrobić zakupy, zaledwie 7 minut zabierze Ci dojazd do Bielan Wrocławskich. Park Południowy to doskonałe miejsce zabaw i rekreacji dla Ciebie i Twojej rodziny – znajdziesz się tam
w kilka minut.

To miejsce z doskonale rozwiniętą infrastrukturą drogową i transportową. W okolicy są dwie pętle tramwajowe oraz kilka linii autobusowych, dzięki czemu z łatwością dotrzeć można w każdy zakątek Wrocławia. Główne arterie komunikacyjne – ul. Powstańców Śląskich oraz Obwodnica Śródmiejska – umożliwiają sprawny dojazd samochodem do centrum oraz innych dzielnic miasta.

Stąd również blisko jest do autostrady A4, a także AOW, które umożliwiają nam sprawne podróżowanie zarówno na południe w stronę gór, gdzie znajduje się większość atrakcji turystycznych Dolnego Śląska, jak i w pozostałych kierunkach – omijając centrum miasta.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy. W odległości 150 metrów od inwestycji miniMAX znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Braterska (116406).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji miniMAX znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Viessmann Policealne Studium Nowoczesnych Technik Grzewczych we Wrocławiu w odległości 500 m, Child Horizons - Dziecięce Horyzonty w odległości 700 m, Szkoła Podstawowa nr 64 w odległości 1 050 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Krzycka, w odległości 500 m Twój Lekarz. Podstawowa Opieka Zdrowotna. NZOZ, w odległości 750 m Róża Wiatrów s.c. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: eCard w odległości 350 m, Pub & Restaurant SiSi w odległości 550 m, Coś Na Słodko i Słono w odległości 550 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Top Fitness w odległości 350 m, Aleksandra. Studio wellness w odległości 350 m, Body Slim. Club fitness w odległości 650 m.

Data publikacji: 12 sierpnia 2014 12:03

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:18

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!