Kamienica Vertica

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż al. Zwycięstwa, oferowane bezpośrednio przez

Prime Spot

Gdynia, Orłowo, al. Zwycięstwa 214

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kamienica Vertica

4 zdjęcia

Kamienica Vertica
Kamienica Vertica
Kamienica Vertica
Kamienica Vertica

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 16 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

własna kotłownia w budynku

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Kamienica Vertica położona w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic Trójmiasta zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół. Elegancka i nowoczesna architektura wzbogaca najbardziej eksponowany fragment Orłowa, jednocześnie pozostając w harmonii z sąsiednią zabudową. Na elewacjach zastosowano duże przeszklenia oraz wielkoformatowe płyty o linearnym wzorze, nadające charakteru i indywidualizmu obiektowi. Ponadczasowe rozwiązania architektoniczne, tarasy na dachu z panoramą na niską, willową zabudowę Orłowa i kameralność inwestycji są esencją powstania Kamienicy Vertica.

• kameralna inwestycja

• 16 apartamentów

• powierzchnie apartamentów od 32 do 75m2

• możliwość łączenia apartamentów

• tarasy na dachu przynależne do niektórych apartamentów

• hala garażowa z komórkami lokatorskimi

• duże panoramiczne okna aluminiowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej

• przekazanie apartamentów na przełomie II/III kwartału 2022 r.

Inwestycja Kamienica Vertica znajduje się na Orłowie, al. Zwycięstwa 214 (4.1 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Prime Spot.

Inwestycja Kamienica Vertica została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Vertica nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prime Spot przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja powstaje na działce położonej przy głównej arterii Trójmiasta, co przyszłym mieszkańcom zapewni wygodne poruszanie się po całej aglomeracji. Jednocześnie bardzo blisko jest stąd na plażę, na molo w Orłowie, do lokali gastronomicznych i do dużego centrum handlowego. W dzielnicy nie brakuje kompleksowej infrastruktury – są szkoły, przedszkola, jednostki służby zdrowia, punkty handlowe i usługowe.

Orłowo to położona na południu miasta dzielnica Gdyni ze stacją SKM o tej samej nazwie. Na powierzchni 4,5 km kw mieszka tu 7 500 osób. Orłowo graniczy z Redłowem, Małym Kackiem, a także Sopotem i Morzem Bałtyckim. Prawie połowę powierzchni dzielnicy zajmują ogródki działkowe i lasy miejskie, w tym część Lasu Sopockiego i Kępa Redłowska. W odległości ok. 50 metrów od granic dzielnicy znajduje się Aquapark Sopot. Na terenie Orłowa znajduje się szpital Morski im. PCK. Dwie największe arterie dzielnicy to biegnąca z północy na południe Aleja Zwycięstwa i przecinająca ją Al. Wielkopolska. To w pobliżu tych ulic koncentruje się orłowskie życie nocne. Orłowo posiada też własne kąpielisko morskie. Najbardziej charakterystyczne miejsca to klif w Orłowie, Centrum handlowe Klif, Domek Żeromskiego w którym mieszkał pisarz i Molo Orłowskie. Znajdują się tu też liczne szkoły wszystkich stopni, w tym Liceum plastyczne czy dwa zespoły szkół.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Vertica?

Główną stacją kolejową dzielnicy jest KM Gdynia Orłowo, która umożliwia wygodne poruszanie się w ramach całego Trójmiasta. Po terenie dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Najbliższe lotnisko (im. Lecha Wałęsy w Gdyni) jest oddalone o ok.30 km. Przebiegająca przez dzielnicę Al. Zwycięstwa to część drogi wojewódzkiej nr 468, a droga krajowa nr 20 jest oddalona o ok. 2 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Vertica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Kamienica Vertica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Orłowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Vertica znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Vertica znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych w odległości 110 m, IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w odległości 160 m, Przedszkole Samorządowe Nr 5 w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Vertica jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Orłowska Dental Clinic w odległości 270 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 500 m, Centrum Psychoterapii w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Vertica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się THElikatesy - Kultura Smaku, w odległości 280 m znajduje się Minuta 8.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Vertica w odległości 130 m znajduje się boisko / kort, w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 190 m znajduje się Fitness Club.

Data publikacji: 13.01.2022
Data aktualizacji: 01.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: