Apartamenty Szembeka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 810 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Omulewska (214 m dalej)

Inwestycja Omulewska znajduje się na Grochowie, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Matexi Polska Sp. Z o.o.. Inwestycja Omulewska jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 453 lokale mieszkalne o powierzchniach od 33 do 104 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Grochów, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Omulewska
 • Termin oddania: 2 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 205
 • Powierzchnia: 33 - 104 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Matexi Polska Sp. Z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Praga Verde (219 m dalej)

Inwestycja Praga Verde znajduje się na Gocławku, ul. Gdecka (6,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Aneo Development. Inwestycja Praga Verde jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 38 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Gocławek, ul. Gdecka (6,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Praga Verde
Pod wynajem
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 38
 • Powierzchnia: 35 - 77 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Aneo Development
Apartamentów spełniające kryteria

Karczewska 16 (434 m dalej)

Inwestycja Karczewska 16 znajduje się na Grochowie, ul. Karczewska 16 (5,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SP Invest. Inwestycja Karczewska 16 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 28 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 68 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Grochów, ul. Karczewska 16 (5,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Karczewska 16
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 2
 • Powierzchnia: 68 - 71 m2
 • Liczba pokoi: 3
SP Invest
Mieszkania spełniające kryteria

Kompleks mieszkaniowy o kameralnym charakterze usytuowany przy placu Szembeka to przestrzeń łącząca urok zacisznych staromiejskich uliczek i miejskiej zieleni z doskonałą komunikacją z Centrum Warszawy.

Apartamenty Szembeka to nowoczesny, a zarazem kameralny budynek, w którym znajdować się będzie 29 lokali mieszkalnych o metrażu od 36 do 59 m2. Aby zapewnić każdemu z nich optymalne nasłonecznienie, deweloper zdecydował się wykonać w tym projekcie duże okna oraz przeszklone balkony. Wszystkie lokale zaprojektowane zostały w sposób funkcjonalny, dający możliwość zagospodarowania jak największej ilości niezależnych pomieszczeń. Jeśli jednak miałbyś życzenie wykonania lokalu według Twoich indywidualnych upodobań, to w trakcie budowy możesz wprowadzić własne zmiany lokatorskie. Dla każdego mieszkania przewidziana została możliwość wykupienia miejsce postojowego usytuowanego w dwukondygnacyjnej podziemnej hali garażowej, w której wyznaczone będą również dostępne wyłącznie dla mieszkańców miejsca na rowery.

Apartamenty Szembeka to inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Pradze-Południe przy zbiegu ulicy Grochowskiej z ulicą Mlądzką, nieopodal kultowego dla mieszkańców Grochowa Placu Szembeka. Usytuowanie inwestycji przy ważnych szlakach komunikacyjnych Warszawy pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta, natomiast dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury znacznie ułatwia codzienne życie. W wolnej chwili można wybrać się albo na spacer do parku im. J. Szypkowskiego, na terenie, którego znajdują się place zabaw, korty tenisowe czy plenerowa siłownia, albo na zakupy do nowo otwartego Centrum Handlowego Szembeka.

Dlaczego warto kupić mieszkanie właśnie tutaj?

-nowoczesny budynek w cenionym miejscu Warszawy,
-pełna infrastruktura z dogodną komunikacją,
-kameralna inwestycja (30 lokali),
-optymalne rozkłady mieszkań (36-59 m2),
-klucze już na wiosnę 2017!

Inwestycja Apartamenty Szembeka znajduje się na Grochowie, ul. Mlądzka (6,2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska.

Inwestycja Apartamenty Szembeka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań . Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Szembeka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 35 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 7 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, winda, rowerownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Szembeka

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Szembeka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Pl.Szembeka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Szembeka znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 57 w odległości 100 m, Przedszkole Niepubliczne Agatka - filia w odległości 200 m, Zaczarowany Ołówek w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Pofam-Poznań, w odległości 100 m OMEGA Terapie Naturalne, w odległości 100 m Lena-Pharm. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: MTJ. Studio fotograficzne. Wrzesiński T. w odległości 50 m, U Mateuszka w odległości 50 m, SKOK. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa im. F. Stefczyka. Bankomat w odległości 50 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Kula Elżbieta. Rytmika, aerobik w odległości 450 m, Energy Fitness Club Grochów w odległości 550 m, Energy Fitness Club w odległości 550 m.

Data publikacji: 23 czerwca 2016 15:28

Data aktualizacji: 07 listopada 2018 16:42

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet