Apartamenty Szembeka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPowązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 564 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Omulewska(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy)
  Omulewska
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 99
  Powierzchnia: 39 - 104 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Matexi Polska Sp. Z o.o.
 • NOVA PRAGA - OSIECKA(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Witolin, ul. Osiecka (6.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 610 brutto/m2
  NOVA PRAGA - OSIECKA
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 47 - 74 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Grupa Inwest
 • Karczewska 16(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Karczewska 16 (5.8 km od centrum Warszawy)
  Karczewska 16
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 68 - 71 m2
  Liczba pokoi: 3
  SP Invest

Opis Inwestycji

Kompleks mieszkaniowy o kameralnym charakterze usytuowany przy placu Szembeka to przestrzeń łącząca urok zacisznych staromiejskich uliczek i miejskiej zieleni z doskonałą komunikacją z Centrum Warszawy.Apartamenty Szembeka to nowoczesny, a zarazem kameralny budynek, w którym znajdować się będzie 29 lokali mieszkalnych o metrażu od 36 do 59 m2. Aby zapewnić każdemu z nich optymalne nasłonecznienie, deweloper zdecydował się wykonać w tym projekcie duże okna oraz przeszklone balkony. Wszystkie lokale zaprojektowane zostały w sposób funkcjonalny, dający możliwość zagospodarowania jak największej ilości niezależnych pomieszczeń. Jeśli jednak miałbyś życzenie wykonania lokalu według Twoich indywidualnych upodobań, to w trakcie budowy możesz wprowadzić własne zmiany lokatorskie. Dla każdego mieszkania przewidziana została możliwość wykupienia miejsce postojowego usytuowanego w dwukondygnacyjnej podziemnej hali garażowej, w której wyznaczone będą również dostępne wyłącznie dla mieszkańców miejsca na rowery.Apartamenty Szembeka to inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Pradze-Południe przy zbiegu ulicy Grochowskiej z ulicą Mlądzką, nieopodal kultowego dla mieszkańców Grochowa Placu Szembeka. Usytuowanie inwestycji przy ważnych szlakach komunikacyjnych Warszawy pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta, natomiast dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury znacznie ułatwia codzienne życie. W wolnej chwili można wybrać się albo na spacer do parku im. J. Szypkowskiego, na terenie, którego znajdują się place zabaw, korty tenisowe czy plenerowa siłownia, albo na zakupy do nowo otwartego Centrum Handlowego Szembeka.Dlaczego warto kupić mieszkanie właśnie tutaj?-nowoczesny budynek w cenionym miejscu Warszawy,-pełna infrastruktura z dogodną komunikacją,-kameralna inwestycja (30 lokali),-optymalne rozkłady mieszkań (36-59 m2),-klucze już na wiosnę 2017!

Inwestycja Apartamenty Szembeka znajduje się na Grochowie, ul. Mlądzka (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska.

Inwestycja Apartamenty Szembeka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Szembeka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 35 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 7 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Szembeka

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Szembeka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pl.Szembeka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Szembeka znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 57 w odległości 100m, Przedszkole Niepubliczne Agatka - filia w odległości 200m, Zaczarowany Ołówek w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Pofam-Poznań, w odległości 100 m znajduje się OMEGA Terapie Naturalne, w odległości 100 m znajduje się Lena-Pharm. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się MTJ. Studio fotograficzne. Wrzesiński T., w odległości 50 m znajduje się U Mateuszka, w odległości 50 m znajduje się SKOK. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa im. F. Stefczyka. Bankomat.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Kula Elżbieta. Rytmika, aerobik, w odległości 550 m znajduje się Energy Fitness Club Grochów, w odległości 550 m znajduje się Energy Fitness Club.

Data publikacji: 23.06.2016

Data aktualizacji: 12.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie