Inwestycja w Jagodnie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul.Buforowa, oferowane bezpośrednio przez Portero Polska Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul.Buforowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 662 oferty w najbliższej okolicy!

Inwestycja w Jagodnie

2 zdjęcia

Inwestycja w Jagodnie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Zielona Toskania

  Murapol S.A.

 • Robyg Jagodno - Etap II
  od: 7 100 zł/m2

  Robyg S.A.

 • Robyg Jagodno
  od: 7 925 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

• Spółka oferuje atrakcyjne mieszkania w ramach inwestycji na wrocławskim Jagodnie,• Na inwestycję składa się budowa 46 mieszkań w 23 budynkach. Na każde mieszkanie przypada miejsce garażowe, przestrzenne tarasy i strefa zieleni,• Lokalizacja inwestycji należy do najbardziej pożądanych we Wrocławiu,• Ulica Buforowa stanowi główne połączenie komunikacyjne łączące z centrum miasta,• Cicha, spokojna okolica z dala od zgiełku miejskiego,• W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna,• Inwestycja jest bardzo dobrą alternatywę dla innych projektów deweloperskich,• Planowany termin ukończenia budowy- czerwiec 2012 r. Przekazanie lokali III-IV kwartał 2012 r.

Inwestycja Inwestycja w Jagodnie znajduje się na Jagodnie, ul.Buforowa (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Portero Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Inwestycja w Jagodnie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 23 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja w Jagodnie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Portero Polska Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 23 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja w Jagodnie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Inwestycja w Jagodnie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jagodzińska.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja w Jagodnie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Piekarnia Kromal.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja w Jagodnie w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.05.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: