Sanovia

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPlanus Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wrocławska(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Orłowo, ul. Wrocławska (3.6 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 10 395 brutto/m2
  Wrocławska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 75 m2
  Liczba pokoi: 3
  White Wood Nieruchomości
 • Płocka 29(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Mały Kack, ul. Płocka (3.9 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 9 791 brutto/m2
  Płocka 29
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 50 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 3 oferty
  White Wood Nieruchomości
 • Alvarium(1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Redłowo, Al. Zwycięstwa (2.9 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 9 180 brutto/m2
  Alvarium
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 66
  Powierzchnia: 42 - 125 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 20 ofert
  Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Opis Inwestycji

SPOKÓJ W WIELKIM MIEŚCIESANOVIA to kameralna, nowoczesna kamienica zlokalizowana w Małym Kacku w Gdyni. Adresowana jest do osób, które będąc mieszkańcami wielkiego miasta szukają spokojnego i wygodnego miejsca do życia.Bogactwo możliwości wynikające z bliskości morza, przepięknych terenów leśnych należących do Rezerwatu Kacze Łęgi i centrum miasta sprawiają, że to idealne miejsce do codziennego życia dla wszystkich członków rodziny.BEZCENNA LOKALIZACJASANOVIA powstaje przy ul. Sandomierskiej 5a w Gdyni (Mały Kack) przeżywającej ostatnio swoją „drugą młodość”. Na nowo „odkryta” przez deweloperów dzielnica cieszy się dużym powodzeniem przede wszystkim ze względu na doskonałe usytuowanie. Wpływa na to bliskość morza i lasu oraz przeważająca w tej części Gdyni jednorodzinna zabudowa. Łatwo dostać się do centrum miasta, jak i doskonale rozwiniętego infrastrukturalnie Orłowa.W budynku powstaną 24 mieszkania (od 27 do 127m2), wszystkie z ogródkami, balkonami lub przestronnymi tarasami.Dla mieszkańców przygotowano podziemny garaż (32 miejsca),praktyczne komórki lokatorskie, windę łączącą wszystkie kondygnacje oraz stylowo zaprojektowane części wspólne.

Inwestycja Sanovia znajduje się na Małym Kacku, ul. Sandomierska 5a (3.4 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Planus Development.

Inwestycja Sanovia jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Sanovia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 92 do 128 metrów kwadratowych w cenie od 8 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Planus Development nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, morze.

Lokalizacja inwestycji Sanovia

W POBLIŻU: Centrum Handlowe Riviera (ok. 2,2 km) Ryneczek w Orłowie = Plac Górnośląski (ok. 900 m) Hala sportowa i stadion – ok. 900 m Pomorski Park Naukowo Technologiczny – ok. 1 km Szkoła podstawowa (ok. 500 m) Nad morze (molo w Orłowie, Polanka redłowska) – ok. 3 km Centrum Gdyni (ok. 4 km) Przystanek SKM (ok. 850 m) Przystanek PKM (ok. 1,5 km) Przystanek autobusowy (ok. 50 m)

Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, Orłowem, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i Sopotem. Z południa i północy dużą część jej powierzchni ogranicza Trójmiejski Park Krajobrazowy, ogródki działkowe i Sopockie Lasy a środkiem biegnie ulica Wielkopolska. Dzielnica ma powierzchnię 8,5 km kw i liczbę mieszkańców 7 500. W odległości ok. 500 m od granic dzielnicy mieści się brzeg morski z plażą miejską. Zabudowę Małego Kacka stanowią głównie domy jednorodzinne. Mieści się tu wiele sklepów spożywczych, z których największe to Żabka, Biedronka i Stokrotka. Najbliższe kino znajduje się w odległości 1 km od granic dzielnicy. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki medycznej ze szpitalem Uniwersyteckie Centrum Medycyny, Szpitalem im. PCK i Centrum Medycznym Nowe Orłowo znajdującymi się w odległości ok. 50 m od jej granic. Dużą atrakcją może być oddalony o zaledwie 200 metrów Aquapark Sopot. Granicząca z Sopotem dzielnica leży w odległości 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy i 1 km od stacji kolejowej Gdynia Główna.

Komunikacja

Przez dzielnicę biegnie ul. Wielkopolska, łącząca Sopot z Gdynią. W dzielnicy odbywa się transport autobusowy i trolejbusowy. W odległości 1 km na północ od Małego Kacka mieści się stacja kolejowa Gdynia Główna a ok. 30 km na południowy-zachód Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sanovia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Sanovia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mały Kack Sandomierska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sanovia znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 23 w Gdyni w odległości 50 m, Szkoła Podstawowa Nr 13 w odległości 260 m, Amerykańska Szkoła Podstawowa z Wykładowym Językiem Angielskim w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sanovia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy "Alfa", w odległości 170 m znajduje się U Stacha, w odległości 490 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sanovia w odległości 100 m znajduje się Siłownia na powietrzu, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.10.2019

Data aktualizacji: 11.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie