Kukuczki 7

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPCG Sp. z o.o. sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 521 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • MicroKlimat(1.1 km dalej)
  Condohotel

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa (2.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 912/m2
  MicroKlimat
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 101
  Powierzchnia: 24 - 47 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Grota 87(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Grota Roweckiego 87 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 165/m2
  Grota 87
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 100 - 102 m2
  Liczba pokoi: 5
  Artha Dom
 • Armii Krajowej 7(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Huby, Armii Krajowej 7 (2.7 km od centrum Wrocławia)
  Armii Krajowej 7
  Termin oddania: 1 kw. 2023
  Liczba mieszkań: 404
  Powierzchnia: 20 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  i2 DEVELOPMENT S.A.

Opis Inwestycji

Kukuczki 7

Mieszkania, jakie można nabyć w Kukuczki 7 są mocno zróżnicowane pod względem metrażu. Dla singli proponujemy przytulne kawalerki, zaczynające się już od 19 m2. Rodziny z dziećmi mogą wybrać mieszkania dwu- lub trzypokojowe już od ok 56 m2. Coś dla siebie znajdą nawet zwolennicy dużych przestrzeni – dostępny metraż sięga nawet do 85 m2!Zależało nam, żeby mieszkania były komfortowe i wygodne dlatego wszystkie mieszkania w standardzie deweloperskim wyposażyliśmy w wodne ogrzewanie podłogowe oraz zapewniające bezpieczeństwo videodomofony. Do mieszkań przynależą balkony, tarasy bądź loggie. Wysokie okna sprawiają, że wnętrza są dobrze doświetlone. W budynku zaprojektowano cichobieżną windę ułatwiająca komunikację do poziomu podziemnej hali garażowej.Zaprojektowaliśmy budynek w ponadczasowej kolorystyce. Zadbaliśmy również, żeby inwestycja posiadała wszelkie możliwe udogodnienia: miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, naziemne miejsca parkingowe oraz indywidualne garaże a także komórki lokatorskie.Co ważne, Kukuczki 7 to coś więcej niż wygoda samego mieszkania. To również doskonała lokalizacja. Cała inwestycja znajduje się dosłownie dziesięć minut od centrum Wrocławia w dzielnicy Gaj. W pobliżu jest pełna infrastruktura ( szkoły i przedszkola, Aquapark i centrum handlowe) a liczne tramwaje i autobusy zapewniają szybki dojazd do najważniejszych miejsc Wrocławia. W niedalekiej odległości jest Uniwersytecki Szpital Kliniczny oraz Wydział Farmacji UM. W pobliżu do dyspozycji mieszkańców są liczne tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe oraz parki ( Południowy i Skowroni)Zachęcamy do kontaktu i obejrzenia dostępnych mieszkań!

Inwestycja Kukuczki 7 znajduje się na Gaju, ul. Kukuczki 7 (4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PCG Sp. z o.o. sp. k..

Inwestycja Kukuczki 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 61 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kukuczki 7 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 63 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PCG Sp. z o.o. sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 61 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz, standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Kukuczki 7

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kukuczki 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Kukuczki 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystankowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kukuczki 7 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 77 w odległości 20 m, Punkt Przedszkolny Fit Kid w odległości 450 m, Szkoła Podstawowa Nr 23 w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kukuczki 7 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sygnum Medical - Centrum Rehabilitacji w odległości 20 m, Golden Care w odległości 20 m, MedFemina w odległości 70 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kukuczki 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się "Effi", w odległości 140 m znajduje się Biosfera, w odległości 190 m znajduje się Kaktus.

Data publikacji: 13.07.2015

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie