Morenowy Sad

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.B.M. i R. Budros

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 224 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Foresta(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Myśliwska (4.9 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 8 148/m2
  Foresta
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 75 - 123 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dekpol Deweloper Sp. z o.o.
 • Przystanek Morena(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Powstania Listopadowego (4.8 km od centrum Gdańska)
  Przystanek Morena
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 33 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  #mrdom
 • Central Park(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Piecewska (4.1 km od centrum Gdańska)
  Central Park
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 83
  Powierzchnia: 44 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 23 oferty
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Opis Inwestycji

Morenowy Sad jest inwestycją wychodzącą naprzeciw wymaganiom tych z Państwa, którzy cenią i poszukują zielonego zakątka w centrum miasta. Kameralne osiedle wkomponowane w architekturę domków jednorodzinnych i bloków o niskiej zabudowie, sprawia poczucie oddalenia od wielkomiejskiego tłoku, pozostając wciąż nie dalej niż 5km od Gdańska Głównego i 5 km od centrum Wrzeszcza. Jest to miejsce, które z pewnością zasługuje na miano Państwa domu.Osiedle Morenowy Sad to 3 kameralne i nowoczesne budynki zlokalizowane przy ulicy Hausbrandta w gdańskiej dzielnicy Morena.Z doświadczeniem i dbałością o najmniejszy szczegół pragniemy przedstawić Państwu 3 budynki niskiej zabudowy 3 kondygnacje ( parter , dwie kondygnacje , poddasze) o metrażach od 25m do nawet 120 m! Na ostatnim poziomie znajdować się będą przestronne apartamenty ze wspaniałymi tarasami, z możliwością powiększenia metrażu poprzez przyłączenie mieszkań sąsiednich. Taka opcja daje niepowtarzalną szansę posiadania całego piętra tylko dla siebie!!! Wybrane mieszkania na parterze będą dostępne z ogródkami, co daje dodatkową możliwość wypoczynku wśród własnej zieleni.Spełniając Państwa oczekiwania o dostępie do zdrowego trybu życia na osiedlu znajdzie się sala fitness. Dbając o Państwa bezpieczeństwo osiedle będzie zamknięte i monitorowane. To czego możecie Państwo od nas oczekiwac, to najwyższy standard wykończenia (stolarka drewniana hale garażowe ,windy do hali garażowej). Przynależne do mieszkań piwnice w budynkach 2 i 3, parking naziemny wraz z miejscami dla gości. Dopełnieniem inwestycji będzie wspaniała zieleń z drzewami owocowymi, która w zamyśle nawiązuje do sadu, z którego korzystać będą mieszkańcy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na już istniejące na pobliskich terenach miejsca sportowo- rekreacyjne.Budynki powstaną w równym czasie, co daje Państwu możliwość wyboru wymarzonego mieszkania bez przymusu oczekiwania na następny etap ukończenia inwestycji!Morenowy Sad to nowoczesny, a zarazem sielski zakątek w zielonych płucach Moreny .Lokalizacja: Gdańsk MorenaZapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą inwestycją!

Inwestycja Morenowy Sad znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Stefana Hausbrandta (4.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera P.B.M. i R. Budros.

Inwestycja Morenowy Sad została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Morenowy Sad pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 83 do 88 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.B.M. i R. Budros przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Morenowy Sad

Morenowy Sad powstaje w dynamicznej aczkolwiek bardzo zielonej i wspaniale zagospodarowanej dzielnicy Gdańska Morena. Niewątpliwym atutem jest wszelka dostępność do sklepów, szkół, przychodni, przedszkoli, żłobków oraz wszystkiego tego, czego oczekujemy od miasta. Szeroko rozbudowana komunikacja miejska pozwoli Państwu na sprawne poruszanie się po całym mieście.

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Morenowy Sad mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Morenowy Sad znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Myśliwska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Morenowy Sad znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne My First Academy Towarzystawa Edukacyjnego Vizja w odległości 450 m, Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Gdańsku w odległości 450 m, Liceum Ogólnokształcące TE Vizja z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Morenowy Sad jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermedica Sp. z o. o. w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Morenowy Sad składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Delikatesy Dominik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Morenowy Sad w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.09.2016

Data aktualizacji: 30.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie