Nowa Toskania

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Buforowa, oferowane bezpośrednio przez

Nowa Toskania

Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul. Buforowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 83 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa Toskania

7 zdjęć

Nowa Toskania
Nowa Toskania
Nowa Toskania
Nowa Toskania

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 740 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 455 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Wygodna komunikacja z centrum Wrocławia, funkcjonalne mieszkania, wiele miejsc parkingowych, bogata infrastruktura - poznaj inwestycję Nowa Toskania

W ramach inwestycji Nowa Toskania realizowanych jest 8 kameralnych i nowoczesnych budynków. Powstanie w nich łącznie 740 mieszkań – kawalerek, dwu oraz trzypokojowych. Metraże lokali kształtują się w przedziale od 25 do 55 mkw., istnieje także możliwość łączenia mieszkań i uzyskania tym samym większych powierzchni. Do mieszkań przynależą obszerne balkony. W podziemnych kondygnacjach zaplanowano garaże, co ułatwi parkowanie na terenie osiedla. Z myślą o najmłodszych lokatorach powstanie także plac zabaw. Poczucie prywatności mieszkańców podniesie ogrodzenie osiedla. Wjazd na jego teren będzie możliwy przez bramę sterowaną zdalnie. Wyjątkowe detale architektury budynków i starannie wyselekcjonowana roślinność nadadzą osiedlu uroku charakterystycznego dla słonecznej Toskanii.

Inwestycja Nowa Toskania znajduje się na Jagodnie, ul. Buforowa (5.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Nowa Toskania.

Inwestycja Nowa Toskania została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 740 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Toskania nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nowa Toskania przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Toskania?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Toskania mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 691 metrów od inwestycji Nowa Toskania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Toskania znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Toskania znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 579 m, Żłobek nr 16 w odległości 781 m, Punkt Przedszkolny "Jagodowe" w odległości 895 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Toskania jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twój lekarz w odległości 379 m, VisMed w odległości 565 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Toskania składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 208 m znajduje się Żabka, w odległości 208 m znajduje się Żabka, w odległości 315 m znajduje się Piekarnia Kromal.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Toskania w odległości 288 m znajduje się boisko / kort, w odległości 294 m znajduje się boisko / kort, w odległości 313 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.09.2017
Data aktualizacji: 10.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: