Nike 21

Mieszkania na sprzedaż ul. Nike, oferowane bezpośrednio przez Nord Deweloper Sp. z o.o.

Gdańsk, Osowa, ul. Nike 21

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Nike 21

3 zdjęcia

Nike 21
Nike 21
Nike 21

Najbliższe inwestycje

 • Jupiter

  Pomorskie Domy

 • VIVA
  od: 8 707 zł/m2

  Pomorskie Domy

Opis Inwestycji

Kameralny budynek o 3 kondygnacjach i o podwyższonym standardzie wykończenia. Jedynie 36 lokali mieszkalnych a co ważne dla wygody mieszkańców, w 2 klatkach schodowych. Na parterach mieszkania z ogródkami a na pozostałych kondygnacjach lokale z balkonami lub tarasami. W hali garażowej przewidziano pomieszczenia rowerowni i wózkarni. Obiekt położony wśród zabudowy jednorodzinnej i niskiej wielorodzinnej.

Dostępne lokale o dwóch, trzech i czterech pokojach w metrażach od 35,6 m2 do 80,90 m2 Na parterach z ogródkami a na pozostałych kondygnacjach z balkonami lub tarasami.

Sprzedaż bez prowizji od strony Kupującego, polecamy fachową i bezpłatną obsługę kredytową.

Inwestycja Nike 21 znajduje się na Osowej, ul. Nike 21 (13.2 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Nord Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nike 21 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nord Deweloper Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, rowerownia, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, morze

Lokalizacja inwestycji

Osowa jest miejscem odsuniętym od centrum miasta, położonym nad dwoma jeziorami z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dzielnica będąca pewnego rodzaju enklawą w Gdańsku, żyjąca swoim własnym, osiedlowym życiem. W najbliższej okolicy sklepy wielkopowierzchniowe, zróżnicowane punkty usługowe, szkoła podstawowa z basenem i liceum ogólnokształcące. Dzięki Pomorskiej Kolei Metropolitalnej szybko i wygodnie dotrzemy do Gdańska, Gdyni i na Kaszuby. Położenie przy Obwodnicy Trójmiasta decyduje o dogodnym dojeździe do każdej części Metropolii.

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka. Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nike 21 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Nike 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jednorożca.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nike 21 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Języków Europejskich UNIVERSUS s.c. w odległości 360 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Gdańsku w odległości 370 m, Szkoła Podstawowa nr 33 w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nike 21 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Żabka Cafe, w odległości 350 m znajduje się Czar osowy, w odległości 440 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nike 21 w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 14.01.2021
Data aktualizacji: 22.06.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: