Nord Deweloper Sp. z o.o. logo

Nord Deweloper Sp. z o.o.

O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Nord Deweloper Sp. z o.o. to jedna z 7 063 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. .

W swojej ofercie deweloper Nord Deweloper Sp. z o.o. posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 56 m² do 81 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Osowa Nike.Każda inwestycja Nord Deweloper Sp. z o.o. posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 12 nieruchomości w województwie pomorskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Nord Deweloper Sp. z o.o..

Posiadamy w sprzedaży 12 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osowa Nike
  gotowe
  Osowa Nike to elegancki i nowoczesny budynek, zaprojektowany z wyjątkową dbałością o detale, tworzy niezwykłą przestrzeń dla Twojego szczęścia i komfortu życia. Nienaganna, wysoka jakość wykonania, wyrafinowana architektura i innowacyjne rozwiązania sprawią, że Ty i Twoi bliscy poczujecie się tu wyjątkowo.Kameralny o 3 kondygnacjach i o podwyższonym standardzie wykończenia. Jedynie 36 lokali mieszkalnych a co ważne dla wygody mieszkańców, w 2 klatkach schodowych.Na parterach mieszkania z ogródkami a na pozostałych kondygnacjach lokale z balkonami lub tarasami. W hali garażowej przewidziano pomieszczenia rowerowni i wózkarni.Obiekt położony wśród zabudowy jednorodzinnej i niskiej wielorodzinnej.Przedsięwzięcie Osowa Nike realizowane jest przez firmę Nord Dewloper sp. z o.o., Której założycielami są doświadczeni menadżerowie uczestniczący w dużych projektach Deweloperskich na Warmi i Mazurach. Grunt pod budowę został zakupiony w całości z środków własnych Dewelopera.Mieszkania gotowe do wydania, budynek ma pozwolenie na użytkowanie.

  Osowa Nike

  ul. Nike 21 , Osowa, Gdańsk(13.2 km od centrum)
  Nord Deweloper Sp. z o.o.

Kontakt

Nord Deweloper Sp. z o.o. logo
Nord Deweloper Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: