Jagiellońska 13

6 zdjęć

Jagiellońska 13
Jagiellońska 13
Jagiellońska 13
Jagiellońska 13

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Jagiellońska 13 dostępnych jest 95 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • recepcja
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 160 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 95 apartamentów.

Powierzchnie apartamentów:

od 34 do 110 m².

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Jagiellońska 13 to trzynaście kondygnacji naziemnych i dwie podziemne.

Każdy apartament będzie miał własną loggię, skąd można podziwiać piękno nadmorskiej okolicy. Z najwyższych pięter dech będzie zapierał widok na Zatokę Gdańską. Stylowe i komfortowe mieszkania będą miały od 35 do 110 m2. Ich przemyślany rozkład otwiera szerokie pole dla aranżacyjnej wyobraźni. To tu znajdziesz przestrzeń do relaksu, regeneracji i ukojenia zmysłów

Otwarcie na naturę oraz zapewnienie miejsc sprzyjających budowaniu społeczności – to sprawi, że mieszkańcy poczują się tu szczęśliwi.

Dzięki wyjątkowym częściom wspólnym wyjście z sąsiadami na pogawędkę do „corner coffee” lub sali klubowej będzie codziennością. Aby zabrać dzieci do bawialni, wystarczy zjechać windą. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, żeby łatwiej było oddzielić życie prywatne od zawodowego. Ma temu sprzyjać wydzielona strefa do co-workingu oraz sala konferencyjna. Do dyspozycji będzie też recepcja oraz strefa rekreacyjna.

Przyroda odgrywa tu kluczową rolę. Charakter przestrzeni wspólnych – placu, dziedzińca, ogrodu – nawiązuje do pobliskiego Parku Reagana oraz morza z charakterystyczną wydmową roślinnością.

W holu wejściowym, częściowo dwukondygnacyjnym, zaplanowano zieleń, zaś obustronne przeszklenie na osi północ-południe umożliwia nieustanny kontakt wnętrza z przestrzenią rekreacyjną na zewnątrz: półprywatnym ogrodem z tarasem od strony północnej i półpublicznym dziedzińcem od południa. Zastosowanie naturalnych materiałów we wnętrzach ma za zadanie wzbogacić ideę przenikania natury do środka. Dominować będzie spokojna kolorystyka.

Inwestycja Jagiellońska 13 znajduje się na Przymorzu Wielkim, ul. Jagiellonska 13 (7.6 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez NDI Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 160 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Jagiellońska 13 w sprzedaży jest 95 nowych apartamentów o powierzchni od 34 do 110 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców NDI Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne null

Lokalizacja inwestycji

Przymorze Wielkie to niewielka (3 km kw) dzielnica zamieszkana przez 30 tys. mieszkańców. Tak dużą liczbę mieszkańców na małej powierzchni tłumaczy fakt, że na jej krajobraz składają się głównie duże blokowiska, np. „Falowiec”, czyli najdłuższy blok mieszkalny w Polsce. Jednak Przymorze Wielkie to nie tylko blokowiska, bo na północy rozciąga się Park im. R. Reagana a za nim plaża i Morze Bałtyckie. Naokoło mieszczą się dzielnice Brzeźno, Zaspa-Rozstaje a także Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia. Za opiekę medyczną odpowiada centrum medyczne Endomed, położony 50 m dalej szpital Copernicus i Przychodnia Specjalistyczna Falck. W promieniu 3 km mieści się 5 uniwersytetów, w tym wydział Uniwersytetu Gdańskiego. Za rozrywkę i zakupy odpowiada galeria Alfa z kinem Helios a także Galeria Przymorze. Maksymalnie 1 km dzieli Przymorze od ważniejszych zabytków Gdańska, takich jak Westerplatte czy Starówka.

Komunikacja

Komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewnia stacja SKM Gdańsk Przymorze. Z położonej w odległości ok. 50 m od granicy miasta stacji Gdańsk Oliwa można dojechać do największych polskich miast i większości stacji w obrębie Trójmiasta. Po dzielnicy kursują również autobusy miejskie.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jagiellońska 13?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jagiellońska 13 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Jagiellońska 13 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Park Reagana.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jagiellońska 13 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 13 znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Podstawowa Szkoła Specjalna w odległości 80 m, Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy w odległości 80 m, Niepubliczna Poradnia Wspomagania Rozwoju "Po Drodze" w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jagiellońska 13 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Stokrotka, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiellońska 13 w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.11.2022
Data aktualizacji: 16.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Przymorzu Wielkim

Oferty na Przymorzu Wielkim

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: