CHLEBOVA apartamenty

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNDI Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji CHLEBOVA apartamenty dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
M.6.22
3
67,5 m²
6

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Inwestycja CHLEBOVA powstaje na skraju Starego i Młodego Miasta Gdańska.Atrakcyjna lokalizacja w centrum, bezpośrednio nad rzeką Motławą, niedaleko muzeum II Wojny Światowej czy słynnej wyspy Ołowianki, będzie doskonałym miejscem zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję.CHLEBOVA to ekskluzywny 6-piętrowy budynek w którym zaprojektowano 160 apartamentów o powierzchni od 26 – 85 m2. W parterze, od strony placu zaplanowano atrakcyjne lokale użytkowe z przeszklonymi witrynami. Pod budynkiem znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi – niektóre z nich z możliwością zainstalowania stacji ładowania samochodu elektrycznego - oraz komórkami lokatorskimi.Niepowtarzalny charakter inwestycji stworzą oryginalne elementy odzyskane z budynku dawnej Fabryki Chleba, która funkcjonowała w tym miejscu na początku XX wieku. W industrialny projekt wkomponowane zostaną również artefakty opowiadające o bogatej kulturze Gdańskiego Piekarnictwa.Dodatkowymi udogodnieniami będą lobby z recepcją, bagażownia, sala fitness, pokój zabaw dla dzieci oraz strefa biznes. Na dachu zaaranżowany zostanie taras z urzekającym widokiem na Stare Miasto, Stocznię i rzekę Motławę.W ofercie przedstawione zastały przykładowe apartamenty.Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży, by dowiedzieć się więcej.

Inwestycja CHLEBOVA apartamenty znajduje się w Śródmieściu, ul. Wiosny Ludów 4 (1.4 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera NDI Development.

Inwestycja CHLEBOVA apartamenty jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 160 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji CHLEBOVA apartamenty pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper NDI Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 160 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, przystań dla łodzi, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, usługi concierge, internet, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, siłownia plenerowa, sala fitness, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 68 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji CHLEBOVA apartamenty

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji CHLEBOVA apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji CHLEBOVA apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Muzeum II Wojny Światowej.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji CHLEBOVA apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji CHLEBOVA apartamenty w odległości 400 m znajduje się Pola Turnieju Grafa Majowego, w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.02.2019

Data aktualizacji: 15.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie