Front Park

ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezModerna Holding

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 472 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Riverfront Apartments(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30 (1.3 km od centrum Gdańska)
  Riverfront Apartments
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 46 - 122 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.
 • Dwie Motławy(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska 20 (1.2 km od centrum Gdańska)
  Dwie Motławy
  Apartament wakacyjny
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 29 - 155 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Marvipol Development
 • Nadmotławie Estate(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Sienna Grobla (1.4 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 10 100 brutto/m2
  Nadmotławie Estate
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 63
  Powierzchnia: 33 - 58 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Robyg Grupa Deweloperska

Opis Inwestycji

Front Park to nowoczesne i luksusowe apartamenty na sprzedaż, położone w Śródmieściu Gdańska. Atrakcyjna lokalizacja, z widokiem na Motławę to wymarzone miejsce, dla osób ceniących spokój i relaks. 136 komfortowych mieszkań i apartamentów Front Park zostały rozplanowane tak, aby stanowiły wygodną i komfortową przestrzeń do użytkowania przez mieszkańców. Dostępne nowe mieszkania na sprzedaż, przyciągają entuzjastów dobrego smaku, ceniących sobie architekturę mieszkaniową na wysokim poziomie. To co wyróżnia nowe mieszkania i apartamenty Front Park, to przede wszystkim minimalizm i prostota, a także wymowna klasyka w projektowaniu przestrzeni mieszkaniowej.Poznaj sekrety inwestycji Front Park w Śródmieściu Gdańska. Nasze mieszkania zaprojektowane są z myślą o najskrytszych potrzebach przyszłych użytkowników. Lokale wyróżniają przestronne i jasne wnętrza, w których poczujesz się jak w domu. Wybrane mieszkania inwestycji Front Park zaopatrzone są w balkony lub tarasy oraz przydomowe ogródki. To doskonały wybór dla osób spragnionych prawdziwego komfortu w atrakcyjnej cenie. Pobierz rzut wybranego lokalu i zajrzyj do wnętrza naszych mieszkań.

Inwestycja Front Park znajduje się w Śródmieściu, ul. Sadowa (1.8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Moderna Holding.

Inwestycja Front Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 136 nowych apartamentów. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Front Park pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchni 80 metrów kwadratowych w cenie od 8 800 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Moderna Holding przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 136 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 261 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Lokalizacja inwestycji Front Park

Łatwy wyjazd na drogi szybkiego ruchu. Kilometr od Głównego Miasta, blisko sklepu, szkoła, lekarz, trasy biegowe - Front Park jest gotowy na wszystkie codzienne wyzwania. Każdego dnia możesz obrać inny kurs, ale zawsze szybko dotrzesz do wybranego przez siebie zakątka Gdańska – Mariny Jachtowej czy popularnych miejsc spotkań: Targu Węglowego czy Długiego Targu z postumentem Neptuna. Być może odwiedzisz pobliskie Centrum Sztuki Współczesnej, skorzystasz z bliskości sklepów, a w drodze do domu odbierzesz dziecko z oddalonej o 1 kilometr szkoły czy przedszkola. Wszędzie będziesz w oka mgnieniu. Wyjazd za miasto też nie zajmie wiele czasu, bo do szybkich tras ruchu-drogi krajowej nr 7, autostrady A1 czy obwodnicy Trójmiasta jest zaledwie kilka kilometrów

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

W odległości 250 metrów od inwestycji Front Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Na Szańcach (n/ż).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Front Park znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 59 w odległości 300m, Przedszkole nr 46 Muszelka w odległości 550m, Akademia Małego Europejczyka - Punkt Przedszkolny w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Apteka Pod Białą Basztą, w odległości 600 m znajduje się Apteka Jaskółcza Dbam o zdrowie, w odległości 700 m znajduje się NZOZ Centrum Pediatr. - Internist. 'Jaskółka' Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Restauracja Kameralna, w odległości 500 m znajduje się Urząd Pocztowy Filia Gdańsk 15, w odległości 550 m znajduje się Restauracja Pod Jemiołą dawna Ogrodowa.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego Obiekt MOSIR, w odległości 650 m znajduje się Armada - centrum sportowe.

Data publikacji: 12.12.2016

Data aktualizacji: 22.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie