Baltiq Plaza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Świętojańska 43 , oferowane bezpośrednio przez Moderna Holding

Gdynia, Śródmieście, ul. Świętojańska 43

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Baltiq Plaza

7 zdjęć

Baltiq Plaza
Baltiq Plaza
Baltiq Plaza
Baltiq Plaza

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

BaltiQ Plaza doskonale uzupełnia przestrzeń pierzei ulicy Świętojańskiej.

Dwie bryły budynku z wewnętrznym dziedzińcem wpasowane są w istniejącą już zabudowę.

Tworzą nowoczesną przestrzeń o zróżnicowanej funkcjonalności.

Architektura budynku wpisuje się twórczo w tradycje modernizmu "białego miasta".

Elewacja zaprojektowana z użyciem różnych odcieni bieli, nawiązuje do architektury współczesnych jachtów, a dodatek elementów w kolorze drewna dopełnia marynistyczne skojarzenia.

Charakterystyczne, pionowe, smukłe elementy tworzą unikalny i elegancki wzór fasady, dający wrażenie ruchu i zapraszający przechodnia do wnętrza placu.

Po zmroku, dzięki wmontowanemu we wnęki elewacji oświetleniu, BaltiQ Plaza ożywa pełnym blaskiem.

Skierowany w stronę morza zaokrąglony łuk bryły budynku, przywodzi na myśl płynący okręt. Podkreśla dynamizm inwestycji i charakterystyczny styl gdyńskiej architektury.

W inwestycji znajdą się komfortowe mieszkania, luksusowe apartamenty, a także powierzchnie zaprojektowane z myślą o usługach i biznesie.

Plac pomiędzy południową i północną częścią budynku stworzy patio.

Schody zewnętrzne w części zachodniej i kaskada zieleni w części wschodniej, prowadząca do pomnika Harcerzy Gdyńskich, otworzą plac na kondygnację -1.

Znajdzie się tam charakterystyczna strefa ogólnodostępna, zaprojektowana tak, aby oddzielić ulicę od części kawiarniano - usługowej.

Najniżej położona kondygnacja -2 przeznaczona na wielostanowiskową halę garażową.

Oferta BaltiQ Plaza to szeroki wybór mieszkań, o powierzchni od 39 m2 po 190 - metrowe apartamenty.

Ostateczny rozkład pomieszczeń może być zaaranżowany indywidualnie.

Inwestycja Baltiq Plaza znajduje się w Śródmieściu, ul. Świętojańska 43 (0.1 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Moderna Holding.

Inwestycja Baltiq Plaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Baltiq Plaza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Moderna Holding przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Komunikacja

Z Gdyńskiego Śródmieścia można dojechać do każdego polskiego miasta dzięki dworcowi kolejowemu Gdynia Główna i PKS Gdynia. Granicę miasta wyznacza od zachodu droga wojewódzka nr 468, czyli jedna z najważniejszych trójmiejskich arterii. Z Gdyńskiego portu można dopłynąć do Szwecji, Kaliningradu, na Hel i do Gdańska.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Baltiq Plaza?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Baltiq Plaza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Baltiq Plaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wybickiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Baltiq Plaza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Baltiq Plaza znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: NOVA Gimnazjum dla Dorosłych w Gdyni w odległości 130 m, NOVA Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Gdyni w odległości 130 m, NOVA Policealna Szkoła Zawodowa dl Dorosłych w Gdyni w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Baltiq Plaza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Laryngolog lek. med. Anna Świtońska-Mamet w odległości 70 m, Lekarska Spółdzielnia Pracy w odległości 100 m, Procner laboratorium analityczne w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Baltiq Plaza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Lidl, w odległości 100 m znajduje się Eko Spiżarnie, w odległości 100 m znajduje się Piekarnia gruzińska Agapuri.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Baltiq Plaza w odległości 120 m znajduje się Studio BO.SO. Body&Soul, w odległości 130 m znajduje się Jump & Fly Fitness Studio, w odległości 250 m znajduje się Relax Center.

Data publikacji: 17.12.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: