Aura Gdańsk

Oferta archiwalna

Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska 10A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 334 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aura Gdańsk

8 zdjęć

Aura Gdańsk
Aura Gdańsk
Aura Gdańsk
Aura Gdańsk

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 256 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa monolityczna słupowo-ścienna.

Dach

Stromy, kryty ceramiką.

Elewacja

Główny materiał elewacyjny stanowić będzie gliniana okładzina ceramiczna montowana systemowo do ścian zewnętrznych. Część elewacji w technologii lekkiej mokrej oraz wykończona blachą tytanowo-cynkową. Na fragmentach elewacji żaluzje systemowe.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe z drewna klejonego.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, stalowe, systemowe, w niższych klatkach schodowych p.poż.

Balkony

Balkony i tarasy - balustrady wykonane będą ze stali ocynkowanej z zewnętrzną powłoką lakierniczą z wypełnieniem ze szkła bezbarwnego, bezpiecznego. Przegrody tarasowe i balkonowe stanowić będą balustrady z wypełnieniem ze szkła bezpiecznego mlecznego. Posadzki wykonane zostaną z gresu mrozoodpornego lub płyt betonowych.

Posadzka

Odizolowane akustycznie od stropu i ścian (podłogi pływające). Podkład pod posadzki docelowe stanowi jastrych cementowy.

Ściany

Wykończone tynkiem gipsowym, malowane na biało w pomieszczeniach mieszkalnych, natomiast w pomieszczeniach sanitarnych bez malowania.

Sufity

Wykończone tynkiem gipsowym, malowane na biało.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja TV, telefoniczna i internetowa, instalacja videofonowa.

Wentylacja

Wyciągowa poprzez wentylatory wyciągowe z pomieszczeń kuchennych, łazienek, WC. Dla okapów kuchennych będą wykonane oddzielne kanały wentylacyjne. Napływ powietrza będzie odbywał się poprzez nawiewniki okienne rozmieszczone zgodnie z projektem.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 30000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze

Opis inwestycji

Wyspa Spichrzów w Gdańsku to miejsce wyjątkowe, znajdujące się tuż obok historycznego centrum. Jego architektura – świadectwo hanzeatyckiej historii – stanowi wizytówkę miasta i zobowiązuje do uszanowania wielowiekowej tradycji.Projektując Aura Gdańsk połączyliśmy charakterystyczny kształt zabytkowych kamienic, z nowoczesną technologią. Dzięki temu budynki idealnie wpisują się w lokalny krajobraz oferując jednocześnie najwyższy standard życia przyszłych mieszkańców. Ciepła kolorystyka ceramicznych okładzin idealnie wpisuje się w sylwetkę miasta. Przeszklenia fasady wschodniej, przeglądającej się w wodach Motławy, zapewniają zapierające dech w piersiach widoki.Aura Gdańsk stanowi kompleks złożony z 3 etapów, w których znajdzie się 364 komfortowych apartamentów o powierzchni od 40 do 140 m2. Etap I składa się z 236 mieszkań i 20 lokali usługowych. Każde z mieszkań będzie mieć taras lub balkon, a większość lokali widok na Nową Motławę. Ostatnie piętra zajmą dwupoziomowe penthousy z kilkudziesięciometrowymi tarasami. W podziemiach lokatorzy otrzymają do dyspozycji około 400 miejsc parkingowych, a także komórki lokatorskie.

Mieszkania z I etapu są już gotowe, rozpoczęła się realizacja II etapu, jej zakończenie planowane jest na IV kw. 2018. W II etapie pełen wybór małych lokali: od 41m2 do 63,3m2: 3 pokoje od 52,68m2, 2 pokoje od 41m2.

Sąsiedztwo zobowiązuje. Lokalizacja tak prestiżowa jak gdańska Wyspa Spichrzów, wymaga rozwiązań na najwyższym poziomie. Projekt Aura Gdańsk to między innymi:- luksusowe apartamenty z widokiem na Motławę- dwupoziomowe penthouse’y na ostatnich kondygnacjach- szybkobieżne, ciche windy- dwupoziomowy garaż- usługi w parterach budynku- eleganckie części wspólne.

Inwestycja Aura Gdańsk znajduje się w Śródmieściu, ul. Toruńska 10A (1.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Mill-Yon Sp. z o.o.

Inwestycja Aura Gdańsk została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 256 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aura Gdańsk nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mill-Yon Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w Gdańsku przy ul. Toruńskiej 10A.

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aura Gdańsk?

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aura Gdańsk mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Aura Gdańsk znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kamienna Grobla.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aura Gdańsk znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aura Gdańsk znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 65 w odległości 140 m, Publiczne Przedszkole Little Umbrella w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa Nr 67 w odległości 370 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aura Gdańsk w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Śródmieściu

Oferty w Śródmieściu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: