Pawia 18

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pawia, oferowane bezpośrednio przez

Mesta Development Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Pawia 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pawia 18

4 zdjęcia

Pawia 18
Pawia 18
Pawia 18
Pawia 18

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Pawia 18 – to tutaj stworzyliśmy unikalny projekt na Wrocławskich Wojszycach. Kameralny budynek daje poczucie azylu i komfortu.

Wszystkie lokale, bez względu na wielkość, cechują się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi i atrakcyjnymi rozkładami, dającymi możliwość wyboru wnętrza dopasowanego do oczekiwań i przyzwyczajeń naszych przyszłych klientów. Jasno wydzielone strefy mieszkania zapewnią wygodę i możliwość różnorodnej aranżacji.

Od wygodnych kawalerek z własnymi ogrodami i miejscami postojowymi w garażu podziemnym po kompaktowe mieszkania 2 i 3 pokojowe z balkonami. Niezależnie od wyboru- balkon czy ogródek, każdy lokal zyska dodatkową przestrzeń w cenie mieszkania.

W ofercie inwestycji na najniższej kondygnacji zmotoryzowani docenią wjazd na parkingi w garażu podziemnym regulowane bramą wjazdową i sygnalizacją świetlną, a pomysłowo zaaranżowany teren wokół budynku będzie miejscem wytchnienia i integracji. Osoby podróżujące rowerem lub z wózkiem docenią zamykaną wiatę garażową tuz przy wejściu do budynku. To tutaj także zaplanowano miejsce integracji i wypoczynku. Winda obsługująca wszystkie kondygnacje, brak barier dla wózków i szerokie ciągi komunikacyjne zapewnią wygodę poruszania się.

A w mieszkaniach :

- wideodomofon z podglądem z kamery na teren przed budynkiem

- indywidualne węzły cieplne, ogrzewaj swoje mieszkanie kiedy chcesz

- rolety zewnętrzne w mieszkaniach na parterze

- ściany o wysokich parametrach akustycznych

- zdalne odczyty mediów, nie martw się kto i kiedy sprawdza stan liczników

Wyjątkowa forma budynku, spadziste dachy oraz elegancka kolorystyka spełnią oczekiwania najbardziej wymagających miłośników architektury. Nowoczesna i elegancka strefa wejściowa podkreśla standard inwestycji.

Pawia 18 to dobra inwestycja. Będziesz dumny ze swojej nieruchomości!!!

Inwestycja Pawia 18 znajduje się na Wojszycach, ul. Pawia 18 (4.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Mesta Development Sp. z o.o.

Inwestycja Pawia 18 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pawia 18 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mesta Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Południe Wrocławia, to od lat pożądany adres, szczególnie ze względu na świetną infrastrukturę i bliskość centrum. W otoczeniu inwestycji znajduje się wiele udogodnień: Centrum Handlowe, kluby fitness, kawiarnie, Auqapark, restauracje oraz przystanki autobusowe lini nr 112, 113. W pieszej odległości znajduje się szkoła, przedszkole, sklep osiedlowy czy punkt pocztowy.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pawia 18?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pawia 18 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Pawia 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojszyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pawia 18 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pawia 18 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Wojszycka Akademia Talentów I" w odległości 40 m, Szkoła Podstawowa nr 23 w odległości 50 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 21 w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pawia 18 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Jarosław Bukwald, laryngolog w odległości 520 m, OKO.M w odległości 520 m, MedFemina w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pawia 18 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Picolo, w odległości 520 m znajduje się Żabka, w odległości 530 m znajduje się Hermes.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pawia 18 w odległości 120 m znajduje się boisko / kort, w odległości 390 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 430 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.12.2020
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: