Bluberry Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Buforowa 40A, oferowane bezpośrednio przez

MEG Developments Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Buforowa 40A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 297 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bluberry Park

4 zdjęcia

Bluberry Park
Bluberry Park
Bluberry Park
Bluberry Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

„Blueberry Park” powstaje na Jagodnie, osiedlu które w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Postanowiliśmy stworzyć tutaj osiedle domów dwulokalowych, o nowoczesnej architekturze i funkcjonalnych rozwiązaniach. Do wyboru klientom oddajemy mieszkania trzypokojowe, o metrażach dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Budynki podzielone są w układzie góra – dół. Mieszkania na parterze posiadają ogródki. Lokale na piętrze oprócz dwóch tarasów, oferują dodatkową przestrzeń w postaci zielonego tarasu na dachu budynku. Całość, to 16 mieszkań w ośmiu ciekawie zaprojektowanych budynkach, na działce położonej z dala od hałasu głównych arterii miasta.

Inwestycja Bluberry Park znajduje się na Brochowie, ul. Buforowa 40A (5.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez MEG Developments Sp. z o.o.

Inwestycja Bluberry Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Bluberry Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MEG Developments Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bluberry Park?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bluberry Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1015 metrów od inwestycji Bluberry Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bluberry Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bluberry Park znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Jagodowe" w odległości 585 m, Żłobek nr 16 w odległości 635 m, Publiczne Przedszkole Elfiki w odległości 851 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bluberry Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twój lekarz w odległości 621 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bluberry Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 205 m znajduje się Żabka, w odległości 476 m znajduje się Żabka, w odległości 476 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bluberry Park w odległości 409 m znajduje się boisko / kort, w odległości 650 m znajduje się boisko / kort, w odległości 697 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 04.09.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: