Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sygnałowa, oferowane bezpośrednio przez Locus Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Sygnałowa 40

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 214 ofert w najbliższej okolicy!

Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej

24 zdjęcia

Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej
Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej
Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej
Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Zielona Toskania

  Murapol S.A.

 • Robyg Jagodno - Etap II
  od: 7 100 zł/m2

  Robyg S.A.

 • Robyg Jagodno
  od: 7 925 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej logo

Wrocław ul. Sygnałowa 26b. Dzielnica: Jagodno. Budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Inwestycja uzyskała pozwolenie na użytkowanie z dniem 29.07.2016 r. Projekt: Grupa Platforma

Osiedle „Wille Jagodno” usytuowane jest na południu Wrocławia w dzielnicy Krzyki. Inwestycja realizowana była w trzech etapach. Wszystkie etapy zostały zakończone.

Mieszkania mają powierzchnię rozpoczynającą się od 62 m2. Do każdego mieszkania przewidziano zielony ogródek lub taras oraz garaż lub miejsce postojowe. Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim i są to mieszkania bezczynszowe.

Inwestycja Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej znajduje się na Brochowie, ul. Sygnałowa 40 (5.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Locus Sp. z o.o.

Inwestycja Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 26 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Locus Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 26 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 281 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: posiada również garaże.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu inwestycji znajdują się tereny zielone i rekreacyjne m.in. Park Brochowski. - Zaledwie 7 km od Rynku - 300 m od Parku - 2,5 km od Centrum Handlowego Ferio Gaj - 4 km od Aquaparku - 400 m od kompleksu sportowego - 9 km od centrum handlowego Bielany - 3 km Wschodnia Obwodnica Wrocławia Dojazd 10 minut do centrum – wyremontowana 4-pasmowa ul. Bardzka Autobusy (przystanek bezpośrednio przy osiedlu) linia 245 – kierunek Galeria Dominikańska, Rynek linia 133 – kierunek Krzyki, ul.Hallera, Klecina do C.H. Auchan

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tunelowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przygody w obłokach w odległości 10 m, Punkt przedszkolny Jagodowe w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Piekarnia Kromal.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Jagodno przy ul. Sygnałowej w odległości 450 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 29.10.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: