Osiedle Odkrywców

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Idzikowskiego, oferowane bezpośrednio przez JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Gądów Mały, ul. Idzikowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Odkrywców

13 zdjęć

Osiedle Odkrywców
Osiedle Odkrywców
Osiedle Odkrywców
Osiedle Odkrywców

Najbliższe inwestycje

 • Sarbinowska
  od: 8 450 zł/m2

  Sarbinowska

  Triada Dom Sp.j.

  Mieszkanie Kuźniki, Fabryczna, Wrocław
  ul. Sarbinowska
  7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 42-86 m2
  • Mieszkań: 16
  • Pokoje: 2-3
 • Chociebuska 11

  Chociebuska 11

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Nowy Dwór, Fabryczna, Wrocław
  ul. Chociebuska 11
  5.5 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 43-71 m2
  • Mieszkań: 43
  • Pokoje: 2-4
 • Port Popowice
  od: 9 967 zł/m2

  Port Popowice

  Vantage Development S.A.

  Mieszkanie Popowice, Fabryczna, Wrocław
  ul. Białowieska
  4.2 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 33-85 m2
  • Mieszkań: 67
  • Pokoje: 2-3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Opis Inwestycji

Osiedle Odkrywców logo

Osiedle Odkrywców to kameralna inwestycja we Wrocławiu, zaledwie 6 km od Rynku. 4 kameralne, 3-piętrowe budynki otaczają przestronny dziedziniec. Powstało tu tylko 213 wygodnych mieszkań o różnych rozkładach, zaprojektowanych z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców.

Budowa została ukończona w lipcu 2016 roku. Wszystkie mieszkania są GOTOWE DO ODBIORU!

W sprzedaży są lokale odpowiadające różnym potrzebom: od przytulnych kawalerek do przestronnych 4-pokojowych mieszkań, o powierzchni od 36 m2 do 76 m2. Mieszkania posiadają tarasy, loggie i balkony, na parterze wydzielone zostały ogródki. Na najwyższym poziomie znajdują się przestronne mieszkania z antresolą i tarasami na dachu.

Mieszkania są wykańczane w standardzie deweloperskim, natomiast każdy klient ma możliwość skorzystania z dwóch specjalnych programów umożliwiających szybką i wygodną realizację wykończenia i urządzenia mieszkania, na wyjątkowo preferencyjnych warunkach.

Oferta obejuje także miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz miejsca postojowe przed budynkiem, a także komórki lokatorskie.

Projekt realizowany jest przez firmę Probuild, doświadczonego dewelopera, który od 1993 realizuje w całej Polsce cenione przez klientów inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. Środki Klientów Osiedla Odkrywców zabezpieczone są zamkniętym rachunkiem powierniczym. Inwestycję zaprojektowało Biuro Projektowe AP Szczepaniak.

Inwestycja Osiedle Odkrywców znajduje się na Gądowie Małym, ul. Idzikowskiego (5.9 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Odkrywców została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 213 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Odkrywców nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 213 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Odkrywców zlokalizowane jest w zachodniej części Wrocławia, w odległości zaledwie 6 km od centrum miasta. Inwestycja została zaprojektowana w zgodzie z najlepszymi urbanistycznymi praktykami. Mieszkańcy kameralnego osiedla mogą delektować się ciszą, spokojem i bliskością terenów zielonych tak jak mieszkańcy przedmieść, nie rezygnując przy tym z wszelkich wielkomiejskich udogodnień. Gądów Mały, czyli część osiedla Kosmonautów, ma doskonale rozwiniętą infrastrukturę. Usytuowane w okolicy centra handlowe, sklepy, apteki, placówki oświatowe, przychodnie oraz punkty usługowe sprawiają, że osiedle jest kompletne i całkowicie samowystarczalne. Gądów Mały jest również bezkonkurencyjnie skomunikowany z pozostałą częścią miasta. Wokół osiedla przejeżdża kilkanaście linii autobusowych i tramwajowych, a nieopodal położona jest stacja PKP Wrocław Kuźniki. Mieszkańcy mają też duży wybór wśród oferty rekreacyjnej. W pobliżu znajduje się Park Zachodni, Młodzieżowe Centrum Sportu „Lotnicza”, klub Creator z restauracją i kręgielnią, a także siłownie i kluby fitness.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Odkrywców?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Odkrywców mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Osiedle Odkrywców znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bulwar Dedala.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Odkrywców znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Odkrywców znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole PRYMUSEK II w odległości 540 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Odkrywców w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.03.2013
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: