Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Łowicka 81

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Łowicka, oferowane bezpośrednio przez

Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Gdynia, Mały Kack, ul. Łowicka 81

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Łowicka 81Łowicka 81

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowa inwestycja położona przy granicach Górnego Orłowa, popularnej dzielnicy Gdyni. Budynek mieszkalny sześcio-mieszkaniowy z podziemną halą garażową. Ciekawa architektura, duże nasłonecznione balkony, doskonałe położenie w pobliżu centrum.

Inwestycja Łowicka 81 znajduje się na Małym Kacku, ul. Łowicka 81 (3.4 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Łowicka 81 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Łowicka 81 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Invest Pel Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, Orłowem, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i Sopotem. Z południa i północy dużą część jej powierzchni ogranicza Trójmiejski Park Krajobrazowy, ogródki działkowe i Sopockie Lasy a środkiem biegnie ulica Wielkopolska. Dzielnica ma powierzchnię 8,5 km kw i liczbę mieszkańców 7 500. W odległości ok. 500 m od granic dzielnicy mieści się brzeg morski z plażą miejską. Zabudowę Małego Kacka stanowią głównie domy jednorodzinne. Mieści się tu wiele sklepów spożywczych, z których największe to Żabka, Biedronka i Stokrotka. Najbliższe kino znajduje się w odległości 1 km od granic dzielnicy. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki medycznej ze szpitalem Uniwersyteckie Centrum Medycyny, Szpitalem im. PCK i Centrum Medycznym Nowe Orłowo znajdującymi się w odległości ok. 50 m od jej granic. Dużą atrakcją może być oddalony o zaledwie 200 metrów Aquapark Sopot. Granicząca z Sopotem dzielnica leży w odległości 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy i 1 km od stacji kolejowej Gdynia Główna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Łowicka 81?

Przez dzielnicę biegnie ul. Wielkopolska, łącząca Sopot z Gdynią. W dzielnicy odbywa się transport autobusowy i trolejbusowy. W odległości 1 km na północ od Małego Kacka mieści się stacja kolejowa Gdynia Główna a ok. 30 km na południowy-zachód Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Łowicka 81 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1007 metrów od inwestycji Łowicka 81 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Redłowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Łowicka 81 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Łowicka 81 znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Amerykańska Szkoła Podstawowa w odległości 351 m, Przedszkole Samorządowe Nr 23 w odległości 381 m, szkoła w odległości 422 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Łowicka 81 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Anna Busza-Tkacz w odległości 852 m, Tyszkiewicz w odległości 891 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 914 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Łowicka 81 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 251 m znajduje się U Stacha, w odległości 286 m znajduje się Sklep spożywczy Promocja, w odległości 377 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Łowicka 81 w odległości 369 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 446 m znajduje się boisko / kort, w odległości 469 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.05.2017
Data aktualizacji: 22.04.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023