Wzgórze Focha

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInvest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 237 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Perspektywa(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich (0.9 km od centrum Gdańska)
  Osiedle Perspektywa
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 237
  Powierzchnia: 28 - 159 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 104 oferty
  Euro Styl S.A.
 • Młyny Gdańskie(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Siedlce, ul. Jacka Malczewskiego (1.9 km od centrum Gdańska)
  Młyny Gdańskie
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 25 - 122 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.
 • Waterlane Vintage(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Wałowa 17 (0.8 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 11 804 brutto/m2
  Waterlane Vintage
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 21 - 59 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Waterlane Vintage

Opis Inwestycji

Wzgórze Focha to elegancki i kameralny kompleks mieszkalno-usługowy, położony w południowej części gdańskiej dzielnicy Aniołki. Inwestycja składa się z sześciu budynków o trzech i czterech kondygnacjach. Pomiędzy nimi znajduje się przestrzeń w której zaaranżowano między innymi wewnętrzne, osiedlowe ulice, place zabaw dla najmłodszych, a także miejsca postojowe. Jasna elewacja i użycie szlachetnych materiałów wykończeniowych dodaje inwestycji kunsztu i dyskretnej elegancji. Budynki zostały wyposażone w duże przeszklone elementy, które nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru. Estetyczne i funkcjonalne lokale zaprojektowano tak, by każdy mieszkaniec czuł się w nich komfortowo. Mieszkania na piętrach są wyposażone w przestronne balkony i tarasy, a na parterze – w zielone ogródki, dające poczucie intymności i prywatności. O bezpieczeństwo mieszkańców dba ochrona i zintegrowany system alarmowy „panic button”. Dodatkowo, budynki zostały wyposażone w nowoczesne windy, a drzwi – w systemy antywłamaniowe. Dogodna lokalizacja inwestycji zapewnia pełen dostęp do bogatej infrastruktury okolicy. Co więcej, na terenie kompleksu znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe, tereny zielone, jak również obiekty sportowe m.in. wielofunkcyjne boisko, kort tenisowy, kompleks rekreacyjny z sauną, siłownią i częścią rekreacyjną – wszystko przeznaczone do wyłącznej dyspozycji mieszkańców osiedla. Dodatkowo, w okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe i tereny zielone, co powinno ucieszyć osoby preferujące zdrowy i aktywny styl życia. Mieszkając na Wzgórzu Focha można znaleźć się z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie ciesząc się komfortem życia w samym sercu tętniącego życiem miasta.

Inwestycja Wzgórze Focha znajduje się w Aniołkach, ul. Ferdynanda Focha (1.5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K..

Inwestycja Wzgórze Focha została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 268 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wzgórze Focha pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 268 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.

Lokalizacja inwestycji Wzgórze Focha

Aniołki to niewielka dzielnica położona w środkowej części Gdańska o powierzchni 226 hektarów ograniczona od południa ul. Powstańców Warszawskich, od północy linią kolejową a od zachodu ul. Mariana Smoluchowskiego i zamieszkana przez 5 tys. mieszkańców. Aniołki dzieli Wielka Aleja, jedna z głównych arterii komunikacyjnych całego Trójmiasta. Na terenie tej cichej, zielonej dzielnicy znajduje się Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, zabytkowy Park Steffensa i Stadion MOSiR. Tuż za północną granicą miasta znajduje się stacja SKM Gdańsk Stocznia a na wschodzie ogólnokrajowa stacja PKP Gdańsk Główny. Od zachodu z dzielnicą sąsiaduje Góra Szubieniczna z parkiem im. Traugutta, Wydziałem Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Gdańskim Uniwersytetem Medycznym i zabytkową cerkwią im. Św. Mikołaja. Na zabudowę Gdańska Aniołki składają się głównie bloki i nowoczesne osiedla.

Komunikacja

Położona przy północnej granicy dzielnicy stacja SKM Gdańsk Stocznia pozwala dojechać do Gdyni, Sopotu czy innych części Gdańska, w zaledwie kilka minut. Przy wschodniej granicy dzielnicy znajduje się PKP Gdynia Główna umożliwiająca dotarcie do pozostałych części kraju. Lotnisko im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok.7,5 km. od Aniołków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wzgórze Focha mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Wzgórze Focha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płowce.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Focha znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole przy Parafii pw. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wzgórze Focha jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Chirurgii Stomatologicznej w odległości 370 m, Klinika/Przychodnia w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wzgórze Focha składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Alkohole Winoteka, w odległości 140 m znajduje się Livio Delikatesy Imbir.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Focha w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie