Osiedle Sonata

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Straussa, oferowane bezpośrednio przez

Incepti Development S.A.

Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul. Straussa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 84 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Sonata

3 zdjęcia

Osiedle Sonata
Osiedle Sonata
Osiedle Sonata

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 58 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 10000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Sonata logo

Osiedle Sonata to przestronne, nowe mieszkania na Krzykach. Urocza, kameralna zabudowa szeregowa, położona w spokojnej dzielnicy Krzyki - Jagodno przy ul. Straussa. Oferowane są 4 typy mieszkań, każde z niepowtarzalną zaletą, która je wyróżnia i przekonuje do zakupu.

Położone na parterze trzypokojowe mieszkania z ogrodami o powierzchni, aż do 150 mkw., stanowią przystępną cenowo alternatywę dla posiadania własnego domu. Na I piętrze znajdują się trzypokojowe mieszkania z tarasami o powierzchni 16mkw., które są przystosowane do rozbudowy poddasza o dodatkowe 1-3 pokoje wraz z możliwościami i wzrastającymi potrzebami mieszkaniowymi ich właścicieli. Do tego garaże, miejsca postojowe, pełna infrastruktura i urok miejsca.

Osiedle Sonata będzie składało się z 58 mieszkań. W ofercie znajdują się mieszkania spełniające warunki programu Mieszkanie dla Młodych.

Inwestycja Osiedle Sonata znajduje się na Jagodnie, ul. Straussa (6.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Incepti Development S.A.

Inwestycja Osiedle Sonata została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sonata nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Incepti Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Sonata?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sonata mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 426 metrów od inwestycji Osiedle Sonata znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Sonata znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sonata znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 182 m, przedszkole w odległości 535 m, Pimpuś Sadełko w odległości 543 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Sonata jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: VisMed w odległości 122 m, Twój lekarz w odległości 749 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sonata składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się ABC, w odległości 347 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 399 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sonata w odległości 61 m znajduje się boisko / kort, w odległości 198 m znajduje się boisko / kort, w odległości 202 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: