Port Deco

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Benisławskiego, oferowane bezpośrednio przez Grupa Inwestycyjna GRANIT Sp. z o.o.

Gdynia, Oksywie, ul. Benisławskiego
Ceny od: 7 500 zł brutto/m2
Port Deco

8 zdjęć

Port Deco
Port Deco
Port Deco
Port Deco

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Port Deco dostępnych jest 28 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Port Deco logo

Nowoczesna, elegancka, z udogodnieniami – tak można określić nową inwestycję Port Deco zlokalizowaną w Gdyni-Oksywiu przy ul. Benisławskiego (na granicy z Obłużem). To doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się życiem w dużym mieście przy jednoczesnym sąsiedztwie licznych terenów zielonych i morza. Inwestycja składa się z 60 mieszkań o powierzchni od 36,97 m² do 110,60 m². Łącznie budynek będzie miał 11 pięter – każde z widokiem na port. Położenie oferuje atrakcyjne tereny krajobrazowe, na których znajdują się piaszczyste plaże oraz gdyńskie klify. Osoby prowadzące aktywny tryb życia docenią liczne tereny zielone, ścieżki rowerowe czy pobliską szkołę pływania.

Wnętrza i części wspólne cechuje porządek, elegancja oraz wysmakowane drobiazgi, które nadają wnętrzu niezwykłego charakteru. Czerpiąc inspirację ze stylu art déco, architekci zwrócili uwagę na odpowiedni dobór podłóg, ścian i dekoracji, tworząc klimatyczną, spójną całość.

Mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby odsłaniały piękny widok na port. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom pomieszczenia zapewnią domownikom najwyższy komfort codziennego użytkowania. Apartamenty są doskonałą opcją dla osób, które potrzebują przestrzeni – ich układ gwarantuje swobodę oraz prywatność. Dodatkową zaletą są liczne okna, dzięki którym do środka wpada mnóstwo ciepłego, naturalnego światła. Ponadto każde mieszkanie posiada przestronny balkon lub duży taras. Dla komfortu i wygody mieszkańców zaprojektowano aż trzy-kondygnacyjną halę garażową z rowerownią oraz przestronne klatki schodowe. Poruszanie się między piętrami ułatwi cichobieżna winda.

Inwestycja Port Deco znajduje się na Oksywiu, ul. Benisławskiego (4.1 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez Grupa Inwestycyjna GRANIT Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Port Deco w sprzedaży jest 28 nowych mieszkań o powierzchni od 39 do 104 metrów kwadratowych, w cenie od 7 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 43 m2 w cenie od 301 938 zł (3 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 72 m2 w cenie od 410 514 zł (22 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 97 do 104 m2 w cenie od 926 060 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Inwestycyjna GRANIT Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (87 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (87 miejsc): obowiązkowe.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 28 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 39 do 104 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 301 938 do 983 535 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 500 do 12 000 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Port Deco znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Port Deco położone jest w świetnej lokalizacji – 8 minut do centrum Gdyni i 3 minuty do Estakady Eugeniusza Kwiatkowskiego, łączącej się z Obwodnicą Trójmiasta. Dojście do najbliższego supermarketu zajmuje zaledwie 5 minut, co ułatwi codzienne zakupy. W odległości 400 m zlokalizowany jest przystanek (Benisławskiego 02), dzięki czemu możemy szybko dojechać do centrum. Osoby spragnione wyjątkowych atrakcji mogą szybko dojechać na piękny Bulwar Oksywski i piaszczystą plażę oksywską. Widoki na szumiące morze i oksywski klif zapierają dech w piersiach. Warto również wspomnieć o znajdującej się w pobliżu zabytkowej torpedowni, którą można podziwiać z plaży na Babich Dołach. Oksywie i Obłuże należą do najliczniej zamieszkiwanych dzielnic w Gdyni. W związku z tym infrastruktura handlowo-usługowa jest bardzo rozbudowana. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, restauracje, stacje paliw oraz lokale handlowo-usługowe. Rodziców zainteresuje bliskie położenie Szkoły Podstawowej nr 6 oraz wiele placów zabaw. Te wszystkie zalety czynią Port Deco inwestycją marzeń.

Oksywie to gdyńska dzielnica o powierzchni 3,5 km kw leżąca nad brzegiem Morza Bałtyckiego i zamieszkana przez 15 tys. mieszkańców. Od południa sąsiaduje z portem Marynarki Wojennej, od wschodu z brzegiem Morza Bałtyckiego, od zachodu z Obłużem a od północy z dzielnicą Babie Doły i tamtejszym lotniskiem, na którym co roku odbywa się jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, Open Air Festiwal. Największe arterie dzielnicy to ul. Bosmańska i ul. iż. J. Śmidowicza. O nadmorskim charakterze dzielnicy może świadczyć jej dostęp do plaży, ale też położona na północy Osada Rybacka z zabytkowymi domami rybaków a na południu – Akademia Marynarki Wojennej. W odległości 1 km od Oksywia mieści się Śródmieście, w którym można znaleźć m.in. Statek- Muzeum Dar Pomorza, dworzec PKP Gdynia Główna czy muzeum Akwarium Gdyńskie. Największa galeria handlowa w okolicy to Pasaż Handlowy Bosman a największy supermarket dzielnicy to położony na południu Kaufland. W południowej części dzielnicy mieści się kino Grom.

Komunikacja

Największe ulice dzielnicy to biegnące ze wschodu na zachód ul. Śmidowicza i ul. Bosmańska, na których zatrzymują się autobusy komunikacji miejskiej. W odległości ok.1 km na południe mieście się stacja Gdynia Główna, z której można dojechać do największych polskich miast i na mniejsze Gdyńskie dworce. Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku mieści się w odległości ok. 35 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Port Deco?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Port Deco mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Port Deco znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stolarska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Port Deco znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Port Deco znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Integracyjny Punkt Przedszkolny Tuptusie w odległości 260 m, Przedszkole Nr 35 "Pod Żaglami" w odległości 340 m, Przedszkole nr 42 "Pod Modrzewiem" w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Port Deco składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Port Deco w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.07.2021
Data aktualizacji: 20.01.2022
Port Deco logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al. Rzeczypospolitej 4D/177, Gdańsk

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: