COSTA DEL SOL

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Olgierda 94 B- 94 K, oferowane bezpośrednio przez

Ge Developer Sp. z o.o.

Gdynia, Mały Kack, ul. Olgierda 94 B- 94 K

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 58 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

COSTA DEL SOL

4 zdjęcia

COSTA DEL SOL
COSTA DEL SOL
COSTA DEL SOL
COSTA DEL SOL

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2009 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 28000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

COSTA DEL SOL to kameralna inwestycja, wkomponowana w piękną całkowicie ogrodzoną działkę, zaprojektowana w stylu urbanizacji hiszpańskich, z myślą o osobach ceniących wygodę życia w dobrze zaaranżowanej przestrzeni.

COSTA DEL SOL to projekt 21 eleganckich apartamentów jedno i dwupoziomowych o wielkości od 48,39 do 134,54 m2, o łącznej powierzchni 1861 m2, w układzie od 1 do 5 pokoi, w kameralnej zabudowie szeregowej jedno i wielorodzinnej, na  działce o powierzchni 2608 m2.

W przyziemiu szeregów znajduje się 10 garaży z 20 miejscami postojowymi do wyłącznego korzystania przez właścicieli apartamentu o łącznej powierzchni 615,21 m2.

Inwestycja COSTA DEL SOL została ukończona w I kwartale 2009 roku.

Inwestycja COSTA DEL SOL znajduje się na Małym Kacku, ul. Olgierda 94 B- 94 K (5.1 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Ge Developer Sp. z o.o.

Inwestycja COSTA DEL SOL została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji COSTA DEL SOL nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ge Developer Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca z Redłowem, Orłowem, Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym i Sopotem. Z południa i północy dużą część jej powierzchni ogranicza Trójmiejski Park Krajobrazowy, ogródki działkowe i Sopockie Lasy a środkiem biegnie ulica Wielkopolska. Dzielnica ma powierzchnię 8,5 km kw i liczbę mieszkańców 7 500. W odległości ok. 500 m od granic dzielnicy mieści się brzeg morski z plażą miejską. Zabudowę Małego Kacka stanowią głównie domy jednorodzinne. Mieści się tu wiele sklepów spożywczych, z których największe to Żabka, Biedronka i Stokrotka. Najbliższe kino znajduje się w odległości 1 km od granic dzielnicy. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki medycznej ze szpitalem Uniwersyteckie Centrum Medycyny, Szpitalem im. PCK i Centrum Medycznym Nowe Orłowo znajdującymi się w odległości ok. 50 m od jej granic. Dużą atrakcją może być oddalony o zaledwie 200 metrów Aquapark Sopot. Granicząca z Sopotem dzielnica leży w odległości 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy i 1 km od stacji kolejowej Gdynia Główna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji COSTA DEL SOL?

Przez dzielnicę biegnie ul. Wielkopolska, łącząca Sopot z Gdynią. W dzielnicy odbywa się transport autobusowy i trolejbusowy. W odległości 1 km na północ od Małego Kacka mieści się stacja kolejowa Gdynia Główna a ok. 30 km na południowy-zachód Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji COSTA DEL SOL mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji COSTA DEL SOL znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Karwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji COSTA DEL SOL znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji COSTA DEL SOL znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Żłobek i Przedszkole MegaMocni Mały Kack w odległości 240 m, Przedszkole nr 44 w odległości 430 m, Zespół Szkół nr 10 w odległości 690 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji COSTA DEL SOL jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Medics w odległości 240 m, Cadent w odległości 350 m, Trident w odległości 630 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji COSTA DEL SOL składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Piekarnia-cukiernia Janca, w odległości 250 m znajduje się Max & Xavier, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji COSTA DEL SOL w odległości 170 m znajduje się Energy Club, w odległości 420 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 450 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 10.06.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: