Willa Miejska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGBM Development Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 409 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Zielone Bulwary(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia)
  Murapol Zielone Bulwary
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 49 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Murapol S.A.
 • Między Parkami(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 999 brutto/m2
  Między Parkami
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 112
  Powierzchnia: 31 - 108 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Vitalia Residence(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Jutrzenki (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Vitalia Residence
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 73 - 126 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Willa MiejskaInwestycja zakłada budowę zespołu dwóch budynków.Budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w samy centrum Kleciny bezpośrednio przy ul.Wałbrzyskiej. Lokal handlowy na parterze posiadac będzie witrynę oraz wejście bezpośrednio z ulicy. Lokale na pozostałych kondygnacjach obsługiwane poprzez klatkę schodową dostępną również od strony ulicy Wałbrzyskiej. Wielkośc dostępnych lokali od 90-120m2. Możliwośc dostosowania lokali do specyfiki prowadzonej działalności na etapie budowy.Budynek mieszkalny, zlokalizowany w drugiej linii zabudowy jest kolejną odsłoną idei Willi Miejskiej. Projekt budynku zakłada cztery kondygnacje mieszkalne. Na każdej kondygnacji jeden apartament mieszkalny o powierzchni 116m2. Dla każdego lokalu mieszkalnego zaplanowana dwa balkony i jeden taras. W piwnicy przewidziano garaż podziemny połączony windą z poziomami mieszkalnymi.  Winda łącząca garaż podziemny z poziomami mieszkalnymi wyposażona będzie w system kontroli dostępu, a mieszkańcy będą wjeżdżac windą bezpośrednio do swoich lokali mieszkalnych. Ekspozycja mieszkań względem stron świata zakłada otwarcie na strony : wschodnio-południową, południową i południowo-zachodnią co pozwoli uzyskac efekt dobrego nasłonecznienia pomieszczeń o każdej porze dnia i roku. Układ lokali mieszkalnych zakłada zlokalizowanie części dziennych i tarasu od strony południowo zachodniej, jednocześnie będącej stroną wychodzącą na podwórko wewnętrzne tak, aby stworzyc możliwie duże poczucie prywatności i komfortu dla przyszłych mieszkańców. Projekt budynku zakłada możliwośc wydzielenia na kondygnacji dwóch niezależnych lokali mieszkalnych o powierzchniach 68m2 i 49m2, co daje możliwośc podzielenia na etapie zakupu lokalu, lub ewentualnie w przyszłości. Takie rozwiązanie daje mieszkańcom wiele możliwości  takich jak podnajem jednej z części mieszkania, przeznaczenie wydzielonej części dla dzieci czy rodziców etc.Proponujemy komfortowe apartamenty w ciekawym architektonicznie budynku, jakości jaką cechują się wszystkie realizacje firmy GBM oraz, przede wszystkim, w atrakcyjnej cenie.

Inwestycja Willa Miejska znajduje się na Klecinie, ul. Wałbrzyska 16a (6.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera GBM Development Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Willa Miejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań w tym 12 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Miejska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GBM Development Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Willa Miejska

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Miejska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Willa Miejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościelna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Miejska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 56 w odległości 0 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Miejska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Hermes.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Miejska w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 05.09.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie