Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

GBM Development Sp. z o.o. Sp. k. logo

GBM Development Sp. z o.o. Sp. k.

wrocławski, Gądów, Gądów 40
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma GBM Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w branży architektonicznej i budowlanej. Główną działalnością firmy jest obsługa inwestycji deweloperskich. Poza własną działalnością deweloperską firma GBM zajmuje się obsługą inwestorów w zakresie realizacji inwestycji budowlanych. Nasze usługi kierujemy do inwestorów polskich i zagranicznych. Jesteśmy niezależnym konsultantem w zakresie prowadzenia inwestycji. Proponujemy pełny zakres doradztwa i obsługi. Wykonujemy usługi projektowe, analizy wykonalności, analizy kosztów, przygotowanie procedury przetargowej, prowadzenie przetargów oraz negocjacji i usługi nadzoru nad realizacją, jak również realizujemy roboty budowlane. Na życzenie klienta możemy pośredniczyć w wyborze terenu pod inwestycję, uzyskaniu praw do gruntu. W celu realizacji naszych zadań, zapewniamy zespół doświadczonych menadżerów, projektantów i inżynierów.Od 2005 roku firma GBM rozpoczęła również własną działalność developerską, realizując nowoczesne,  kameralne budownictwo mieszkaniowe. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sprzedaży mieszkań w dziale “Oferta”.

Posiadamy w sprzedaży 26 nieruchomości w 1 inwestycji

  • Strzegomska 226
    2 kw. 2025
    Strzegomska 226 to odpowiedź na potrzeby rozwijającego się miasta. Nowoczesne budownictwo mikro-apartamentów, to idealne środowisko do inwestycji i rozwoju. Zapewniamy kompleksową obsługę: od tworzenia funkcjonalnych przestrzeni wykończonych pod klucz, przez sprzedaż, po opiekę nad lokalami i ich
    ul. Strzegomska 226, Muchobór Mały, Fabryczna, Wrocław(5.7 km od centrum)
    GBM Development Sp. z o.o. Sp. k.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

GBM Development Sp. z o.o. Sp. k. logo
GBM Development Sp. z o.o. Sp. k.
wrocławski, Gądów, Gądów 40
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023