Kościelna 13

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGBM Development Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 409 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Murapol Zielone Bulwary(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.9 km od centrum Wrocławia)
  Murapol Zielone Bulwary
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 49 - 54 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Murapol S.A.
 • Między Parkami(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Dożynkowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 999 brutto/m2
  Między Parkami
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 112
  Powierzchnia: 31 - 108 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Vitalia Residence(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Jutrzenki (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Vitalia Residence
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 73 - 126 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Mini mieszkanie, mini wydatek.Mikroapartamenty o powierzchni od 15 m.kw. do 30 m.kw. dzięki przemyślanej aranżacji wnętrz, spełniają wszystkie funkcje pełnowymiarowych mieszkań. To oferta, która jest w zasięgu Twoich możliwości, bez zaciągania kredytu na kilkadziesiąt lat!Wygodniejsze, niż przypuszczasz.Przemyślane przez najlepszych projektantów rozwiązania pozwalają wykorzystać powierzchnie w sposób optymalny, zamieniając niewielką przestrzeń na pełnowartościowe i funkcjonalne mieszkanie.W wybranych mieszkaniach znajdują się antresole o powierzchni od 6,5 do 12,65 m.Dla kogo są Mikroapartamenty?To doskonałe rozwiązanie dla:- inwestorów, szukających atrakcyjnej i pewnej lokaty kapitału (możliwość odliczenia podatku VAT 23%)- studentów, którzy chcą kupić swoje pierwsze mieszkanie,- zapracowanych - jako drugie mieszkanie do wykorzystania, np. podczas podróży służbowych,- singli i młodych par, które wiele czasu spędzają poza domem.

Inwestycja Kościelna 13 znajduje się na Klecinie, Kościelna 13 (6.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera GBM Development Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Kościelna 13 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kościelna 13 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 18 do 27 metrów kwadratowych w cenie od 9 190 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GBM Development Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 253 do 345 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: dostępne w sprzedaży indywidualne garaże jednostanowiskowe.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Kościelna 13

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kościelna 13 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Kościelna 13 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościelna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kościelna 13 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 56 w odległości 20 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kościelna 13 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Hermes.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kościelna 13 w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.02.2018

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie