Myśliwska Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGant Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 198 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Foresta(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Myśliwska (4.9 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 8 148/m2
  Foresta
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 75 - 123 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dekpol Deweloper Sp. z o.o.
 • Przystanek Morena(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Powstania Listopadowego (4.8 km od centrum Gdańska)
  Przystanek Morena
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 33 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  #mrdom
 • Central Park(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Piecewska (4.1 km od centrum Gdańska)
  Central Park
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 83
  Powierzchnia: 44 - 71 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 23 oferty
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Opis Inwestycji

SZEROKI WYBÓR MIESZKAŃ W PROGRAMI RODZINA NA SWIOMNa gdańskiej Morenie powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe o nazwie Ostoja Myśliwska.W budowanej inwestycji zaprojektowano łącznie 225 lokali mieszkalnych oraz lokale użytkowe o łącznej powierzchni ponad 2 tys. m2., co zapewni Mieszkańcom dużą dostępność usług. Aktualnie sprzedawany,  drugi etap składa się ze 120 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, rozpoczynających się od małych, komfortowych kawalerek 33,3m2 dochodząc do dużych mieszkań o powierzchniach nawet do 111m2.Dodatkowym elementem mieszkań, są duże przeszklenia, dodające im lekkości oraz wprowadzające nowoczesne rozwiązania, poprawiając tym samym nasłonecznienie lokali.Duży nacisk położono na komunikację wewnętrzną budynku, która obsługiwana będzie przez cichobieżne windy, które poza wysokim standardem wykonania stanowić będą o charakterze tej wyjątkowej inwestycji. Przestronne klatki schodowe dodadzą komfortu Mieszkańcom oraz podkreślą lekkość formy budynku.Wjazd na wewnętrzny dziedziniec posesji odbywał się będzie przez zdalnie sterowaną kurtynę. Pod budynkiem znajdować się będzie podziemna hala garażowa z przestronnymi i komfortowymi miejscami parkingowymi, wyłącznie do dyspozycji Mieszkańców Ostoi Myśliwskiej.Na wyjątkowość Ostoi Myśliwskiej wpływa jej niepowtarzalne położenie. Mieszkańcy będą mogli podziwiać rozpościerające się panoramiczne widoki na taras Gdańska Południowego, które dadzą przyszłym Mieszkańcom uczucie spokoju i niepowtarzalności. Sama zaś dzielnica dysponuje bardzo bogatym zapleczem handlowo usługowym i oświatowo kulturalnym. Przyszli Mieszkańcy będą mieli bliski dostęp do przychodni, poczty, dwóch szkól podstawowych, licznych bankomatów, aptek oraz punktów gastronomicznych.Kamień i szkło, oryginalna, bardzo nowoczesna architektura budynku, biel elewacji w połączeniu z kamieniem naturalnym oraz fasady z tafli szklanych powodują, iż będzie to jedno z najpiękniejszych miejsc w okolicy, a wytworność mieszkania w Ostoi Myśliwskiej, nada dniu codziennemu szczególnego wymiaru.Kierujemy do Państwa nową ofertę II etapu osiedla. Całkowicie nowa paleta mieszkań zapewni Państwu szeroki wybór. O szczegóły prosimy pytać w salonie sprzedaży.Informacje dodatkowe:Możliwość zakupienia piwnicy od 2 do 9 mkw. płatnej dodatkowo 2000 zł/mkw.Miejsce zewnętrzne na terenie inwestycji 8 000 zł. brutto.

Inwestycja Myśliwska Park znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Myśliwska 22 (4.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Gant Development S.A..

Inwestycja Myśliwska Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Myśliwska Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Gant Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (254 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (254 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Myśliwska Park

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Myśliwska Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Myśliwska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Myśliwska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Myśliwska Park znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Psychologiczno-Artystyczny Punkt Przedszkolny Empatia w odległości 450 m, Przedszkole Niepubliczne My First Academy Towarzystawa Edukacyjnego Vizja w odległości 470 m, Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Gdańsku w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Myśliwska Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Delikatesy Dominik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Myśliwska Park w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie