Mirror House

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Leśnica, ul. Skoczylasa 34

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Mirror House

10 zdjęć

Mirror House
Mirror House
Mirror House
Mirror House

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle GreenPoint
  gotowe
  Kameralne osiedle Greenpoint składa się z 4 budynków. To domy jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojącej, zaprojektowane w stylu willi miejskich.Osiedle znajduje się w zachodniej części Wrocławia, w uroczej dzielnicy Leśnica, tuż przy wejściu do Lasu Mokrzańskiego. Wiemy, jak ważna jest lokalizacja, dlatego wybraliśmy właśnie to wyjątkowe miejsce. Przygotowaliśmy również funkcjonalne, oryginalne i dopracowane przez architektów układy mieszkań. Projekt osiedla powstał z dbałością o każdy szczegół i detal, a jego unikatowy design sprawia, że Greenpoint jest kwintesencją dobrego smaku w nowoczesnym stylu.Greenpoint to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą korzystać z przywileju mieszkania w mieście, ale w bliskości z naturą. Dla osób ceniących sobie spokój, a jednocześnie prowadzących aktywny, zdrowy tryb życia.

  Osiedle GreenPoint

  od 6 912 zł/m2
  ul. Junacka , Leśnica, Fabryczna, Wrocław(13.5 km od centrum)
  Top Resorts Sp. z o.o.
 • Osiedle Ratyń pod Lasem 2
  3 kw. 2023
  Osiedla "RATYŃ POD LASEM 2"realizowany przez DŚ DEVELOPMENTwe Wrocławskiej dzielnicy Fabryczna-Ratyń, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Krajobrazowego oraz Lasu Ratyńskiego.Kolejny etap inwestycji składa się z 6 kameralnych budynków w zabudowie dwulokalowej, tj.12 indywidualnych lokali mieszkalnych o przestronnych pozwalających na ciekawą aranżacje rozkładach.Każde mieszkanie posiada indywidualny garaż w bryle budynku oraz słoneczny ogród, wokół którego wykonane zostaną estetyczne ogrodzenia panelowe.Podczas tworzenia inwestycji osiedle "RATYŃ POD LASEM 2" główną ideą Dewelopera było zapewnienie naszym klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych, w pełni odpowiadających ich potrzebom.Lokal o łącznej powierzchni użytkowej: 120,3 m2 lub 109m2Rozkład parteru :Wiatrołap ,Korytarz ,WC, Pom. Gospodarcze , Salon z aneksem kuchennym ,Klatka schodowa ,GarażRozkład poddasza:Korytarz ,Pokój 1,Pokój 2 ,Sypialnia, ŁazienkaUsytuowanie osiedla zapewnia swobodną komunikacje zarówno z centrum Wrocławia jak i ekspresowy dostęp do obwodnicy Wrocławia oraz autostrady A4.DŚ DEVELOPMENT WŁASNE M

  Osiedle Ratyń pod Lasem 2

  od 7 500 zł/m2
  ul. Pejzażowa , Ratyń, Fabryczna, Wrocław(14.4 km od centrum)
  DŚ Development

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis Inwestycji

Mirror House logo

Mirror House – to dwie bliźniacze wille miejskie - Reflection A i Reflection B na które składa się po pięć mieszkań: na parterze z ogródkami, a na I i II piętrze z tarasami i balkonami.

Własny dom to również bezpieczne miejsce dla Twojego samochodu dlatego proponujemy wielostanowiskowe funkcjonalne garaże znajdujące się na poziomie -1.

Do każdego mieszkania jest możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Inwestycja Mirror House znajduje się na Leśnicy, ul. Skoczylasa 34 (12.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez G2 Sp. z o.o.

Inwestycja Mirror House została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mirror House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców G2 Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Mirror House znajdują się w zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy willowej na pograniczu Maślic i Leśnicy. Atutem tego miejsca są cisza, spokój, zieleń jak również bezpośrednie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych. To idealne miejsce do rodzinnego zamieszkania. Własny ogród i świeże powietrze są tu na wyciągnięcie ręki. Jest to więc bardzo dobre miejsce do odpoczynku, relaksu i sportów na świeżym powietrzu.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mirror House?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mirror House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Mirror House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Leśnica.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mirror House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mirror House znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 66 w odległości 130 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mirror House w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.05.2019
Data aktualizacji: 21.12.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Leśnicy

Oferty na Leśnicy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: