Mirror House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Skoczylasa, oferowane bezpośrednio przez

G2 Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Leśnica, ul. Skoczylasa 34

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 989 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mirror House

10 zdjęć

Mirror House
Mirror House
Mirror House
Mirror House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Mirror House logo

Mirror House – to dwie bliźniacze wille miejskie - Reflection A i Reflection B na które składa się po pięć mieszkań: na parterze z ogródkami, a na I i II piętrze z tarasami i balkonami.

Własny dom to również bezpieczne miejsce dla Twojego samochodu dlatego proponujemy wielostanowiskowe funkcjonalne garaże znajdujące się na poziomie -1.

Do każdego mieszkania jest możliwość zakupu komórki lokatorskiej.

Inwestycja Mirror House znajduje się na Leśnicy, ul. Skoczylasa 34 (12.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez G2 Sp. z o.o.

Inwestycja Mirror House została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mirror House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców G2 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Mirror House znajdują się w zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy willowej na pograniczu Maślic i Leśnicy. Atutem tego miejsca są cisza, spokój, zieleń jak również bezpośrednie sąsiedztwo terenów rekreacyjnych. To idealne miejsce do rodzinnego zamieszkania. Własny ogród i świeże powietrze są tu na wyciągnięcie ręki. Jest to więc bardzo dobre miejsce do odpoczynku, relaksu i sportów na świeżym powietrzu.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mirror House?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mirror House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 378 metrów od inwestycji Mirror House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Leśnica.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mirror House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mirror House znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 66 w odległości 94 m, przedszkole w odległości 112 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Inspiracja" w odległości 547 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mirror House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NawMedica w odległości 814 m, Centrum Lekarz w odległości 825 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mirror House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 522 m znajduje się Lewiatan, w odległości 573 m znajduje się Pod Zamkiem, w odległości 591 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mirror House w odległości 127 m znajduje się boisko / kort, w odległości 148 m znajduje się boisko / kort, w odległości 505 m znajduje się Stadion Leśnica.

Data publikacji: 21.05.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: