Talosi

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Świętokrzyska, oferowane bezpośrednio przez Ekolan S.A.

Gdańsk, Ujeścisko-Łostowice, ul. Świętokrzyska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 696 ofert w najbliższej okolicy!

Talosi

4 zdjęcia

Talosi
Talosi
Talosi
Talosi

Najbliższe inwestycje

 • Nieborowska
  od: 7 800 zł/m2

  Nieborowska

  Gedbud Firma Budowlana

  Mieszkanie Chełm I Gdańsk Południe, Gdańsk
  ul Nieborowska 30
  3.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 59 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 3
 • Nasze Miejsce

  Nasze Miejsce

  Euro Styl S.A.

  Mieszkanie Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk
  ul. Niepołomicka
  5.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 44-83 m2
  • Mieszkań: 11
  • Pokoje: 2-4
 • Dynamika

  Dynamika

  Euro Styl S.A.

  Mieszkanie Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk
  ul. Człuchowska
  5.1 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 34-80 m2
  • Mieszkań: 103
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

TALOSI to osiedle w skandynawskim stylu. Jego lekką formę architektoniczną podkreśla dobór kolorów i detali. Białe elewacje i grafitowe dachy. Zielone otoczenie i spacerowe alejki. W obu budynkach zaprojektowano eleganckie wejścia. Jasne szerokie klatki schodowe i panoramiczne cichobieżne windy.

Potrzebujesz dwóch, trzech, a może czterech pokoi? Wybierz dla siebie funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie. Windą zjedziesz prosto do hali garażowej. Albo zaparkujesz na wygodnym zewnętrznym parkingu. Na osiedlu możesz urządzić piknik dla rodziny i przyjaciół. Dzieci będą mieć Kids Club, miejsce zabaw tylko dla siebie.

Inwestycja Talosi znajduje się na Ujeścisku-Łostowicach, ul. Świętokrzyska (4.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Ekolan S.A.

Inwestycja Talosi została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Talosi nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ekolan S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

TALOSI położone jest w Gdańsku Ujeścisku przy ulicy Świętokrzyskiej. Osiedle ma bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej i nowoczesnych dróg. Sąsiaduje też z zagospodarowanymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi nad zbiornikiem wodnym Augustowska. Tramwajem i autobusem dojedziesz do centrum. Jeśli wolisz samochód, masz same nowe drogi: aleję Havla, Trasę WZ. Oszczędzisz czas, bo po sąsiedzku załatwisz wiele spraw i zrobisz zakupy. Blisko są przedszkola i szkoły. Żeby odetchnąć po pracy, wystarczy wyjść z domu. Na spacer nad staw albo na rower bezpieczną trasą. Możesz pobiegać, poćwiczyć na zewnętrznej siłowni, pójść z dziećmi na plac zabaw. Ciesz się miejskim życiem z zielenią w tle.

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Talosi?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Talosi mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Talosi znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Talosi znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Talosi znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Pozytywne Przedszkole nr 4 w Gdańsku w odległości 120 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Eureka w odległości 230 m, Chrześcijańskie Przedszkole Montessori Nr 2 w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Talosi jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Talosi składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 450 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Talosi w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 460 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.07.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: