Rezydencja Wintera

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEkolan S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 461 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Dwie Motławy(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska 20 (1.2 km od centrum Gdańska)
  Dwie Motławy
  Apartament wakacyjny
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 29 - 155 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Marvipol Development
 • Riverfront Apartments(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30 (1.3 km od centrum Gdańska)
  Riverfront Apartments
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 46 - 122 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.
 • Rajska 8(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Rajska 8 (0.5 km od centrum Gdańska)
  Rajska 8
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 25 - 35 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Apollo-Rida Poland Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Rezydencja Wintera to doskonały wybór dla osób o wyrafinowanym guście. Dbałość o każdy detal, wspaniały widok z dużych okien i szykowny wystrój sprawiają, że codzienność mieszkańców wyniesiona zostaje na wyższy poziom, a każdy dzień staje się specjalny.

Inwestycja Rezydencja Wintera znajduje się w Śródmieściu, ul. Kotwiczników (0.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Ekolan S.A..

Inwestycja Rezydencja Wintera została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 65 nowych apartamentów w tym 8 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Wintera pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 45 do 116 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ekolan S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 65 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 254 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Wintera

REZYDENCJA WINTERA powstanie w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku nad samą Motławą. Budynek stanie między rzeką a Targiem Maślanym, w sąsiedztwie historycznego zespołu zabudowy Gimnazjum Miejskiego oraz Bursy przy ul. Lastadia. Rezydencja stanowić będzie uzupełnienie zabudowy wschodniej pierzei Targu. Zaledwie 600 metrów dzieli ją od ulicy Długiej i Długiego Targu oraz skupionych wokół osi Drogi Królewskiej większości zabytków. Jest to serce Gdańska, z licznymi restauracjami, kawiarniami, pubami, Teatrem Szekspirowskim i Filharmonią Bałtycką na Ołowiance. Niedaleko stąd do Europejskiego Centrum Solidarności, a także do kina czy galerii handlowych. Tutaj odbywają się festiwale teatralne, zloty żaglowców czy Jarmark Dominikański, impreza handlowo-kulturalna o ponad 750-letniej tradycji. Punkt jest dobrze skomunikowany z innymi dzielnicami Gdańska. Ma bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, Szybka Kolej Miejska) oraz łatwy dojazd na lotnisko.

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

W odległości 150 metrów od inwestycji Rezydencja Wintera znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Żabi Kruk.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Wintera znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowe Kraina Tęczy w odległości 300m, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku - Biuro Rekrutacji w odległości 450m, Gdański Zespół Żłobków - Żłobek nr 7, Berek w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Apteka Eljax, w odległości 400 m znajduje się Centrum Zdrowia ETER-MED Sp. z o.o., w odległości 400 m znajduje się Apteka Ratuszowa Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Qubus Hotel Gdańsk - Restauracja, w odległości 250 m znajduje się Bankomat BOŚ S.A., w odległości 250 m znajduje się Tawerna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 700 m znajduje się Armada - centrum sportowe, w odległości 1150 m znajduje się Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego Obiekt MOSIR, w odległości 1250 m znajduje się Prywatna Szkoła Tenisa Rafał Tybura.

Data publikacji: 16.03.2018

Data aktualizacji: 24.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie