Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Ołtaszyn

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kustronia, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Kustronia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 311 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty OłtaszynApartamenty Ołtaszyn

6 zdjęć

Apartamenty Ołtaszyn
Apartamenty Ołtaszyn
Apartamenty Ołtaszyn
Apartamenty Ołtaszyn

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 19 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 272 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Apartamenty Ołtaszyn to zespół dwupiętrowych budynków z 8 lokalami usługowymi na parterze. Projekt zakłada budowę 150 apartamentów, od 36 do ponad 90 m², od 2 do 5 pokoi. Wszystkie lokale na parterze będą posiadać tarasy i przestronne ogródki. W mieszkaniach zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach zaplanowano balkony. Atutem willowej części inwestycji jest niewielka liczba lokali na każdym z pięter.

Na Osiedlu przewidziano ogrody deszczowe i rośliny pnące, które otoczą budynki. Charakterystycznym elementem architektury będą mansardowe dachy. Całość uzupełnią ciekawie zaaranżowane wspólne miejsca do rekreacji dla mieszkańców oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn znajduje się na Ołtaszynie, ul. Kustronia (6.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Apartamenty Ołtaszyn została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań znajdujących się w 19 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Ołtaszyn nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Ołtaszyn?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Ołtaszyn mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 369 metrów od inwestycji Apartamenty Ołtaszyn znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kutrzeby.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Ołtaszyn znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ołtaszyn znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Montemondo w odległości 265 m, Punkt Przedszkolny Zaczarowana Kraina w odległości 362 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wysokiej w odległości 548 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Ołtaszyn jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Dializ Fresenius w odległości 960 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Ołtaszyn składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 381 m znajduje się Drewniak, w odległości 475 m znajduje się Witaminka, w odległości 507 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Ołtaszyn w odległości 25 m znajduje się boisko / kort, w odległości 207 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 208 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.01.2021
Data aktualizacji: 20.02.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023