Kamienna 145

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kamienna, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Wrocław, Krzyki, Huby, ul. Kamienna 145

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 408 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kamienna 145

5 zdjęć

Kamienna 145
Kamienna 145
Kamienna 145
Kamienna 145

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 8 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 429 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Lokalizacja

Osiedle Kamienna 145 powstaje na południu Wrocławia, w dzielnicy Huby. Jej największym atutem jest doskonała lokalizacja, z szybkim dojazdem do wrocławskiego Rynku, Dworca Głównego oraz innych, ważnych punktów na mapie miasta. W najbliższej okolicy Osiedla Kamienna 145 znajdują się szkoły, przedszkola, biblioteka, basen, park, liczne sklepy i punkty usługowe. Ta część Wrocławia jest najchętniej wybieranym miejsce do zamieszkania przez studentów Uniwersytetów Ekonomicznego oraz Medycznego.

Oferta

W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach - od kompaktowych kawalerek idealnych na start po kilkupokojowe mieszkania o powierzchni do blisko 90 mkw. Szczególną uwagę podczas projektowania inwestycji poświęcono kompaktowym mieszkaniom 2- i 3-pokojowym z przeznaczeniem na wynajem. Dodatkową, otwartą przestrzeń stanowią balkony i tarasy. W podziemiu osiedla zaplanowano dwupoziomowy garaż z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi.

Atuty inwestycji:

1. Mieszkania z widokiem panoramę miasta

2. Bliskość terenów zielonych i miejsc rekreacji

3. Dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa

4. Linia tramwajowa i autobusowa w sąsiedztwie osiedla

5. Szybki wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 oraz bezpośredni dostęp do Śródmiejskiej Obwodnicy Wrocławia

Inwestycja Kamienna 145 znajduje się na Hubach, ul. Kamienna 145 (2.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Develia.

Inwestycja Kamienna 145 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 429 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 8 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kamienna 145 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienna 145?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienna 145 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1510 metrów od inwestycji Kamienna 145 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienna 145 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienna 145 znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 77 w odległości 200 m, Przedszkole Duszek w odległości 270 m, szkoła w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienna 145 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ewa Smogorzewska-Majcher w odległości 370 m, Duo-Dent w odległości 390 m, Anna Sumisławska w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienna 145 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Kaufland, w odległości 70 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 120 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienna 145 w odległości 220 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 23.10.2017
Data aktualizacji: 20.12.2022

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: