Baltea Apartments

Mieszkania na sprzedaż ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez Develia

Gdańsk, Przymorze Wielkie, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 12

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3363 oferty w najbliższej okolicy!

Baltea Apartments

8 zdjęć

Baltea Apartments
Baltea Apartments
Baltea Apartments
Baltea Apartments

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Lokalizacja

Inwestycja „Baltea Apartments” powstanie w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Gdańska - Przymorzu przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Inwestycja ma wyjątkowe usytuowanie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku im. Ronalda Reagana, nieopodal pięknej piaszczystej plaży Zatoki Gdańskiej. Dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta i jednocześnie gwarantuje szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta Tunelem pod Martwą Wisłą. Posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę z dostępem do szkół, przedszkoli, punktów usługowo-handlowych oraz terenów rekreacyjnych.

Oferta

W budynku powstanie 238 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o powierzchni od 42 mkw. do 110 mkw. oraz powierzchnie usługowe. W dwupoziomowym garażu podziemnych zlokalizowane będą miejsca parkingowe oraz schowki na jednoślady. Na poziomie parteru będą usytuowane indywidualne garaże oraz pomieszczenie na rowery. Niewątpliwymi atutami inwestycji będą duże tarasy i przeszklone balkony, z których roztaczać się będzie piękny widok na Zatokę Gdańską.

Atuty inwestycji:

1. Doskonała lokalizacja przy Parku im. Ronalda Reagana

2. Przeszklone balkony i tarasy z widokiem na Zatokę Gdańską

3. Łatwy dojazd do Sopotu, Oliwy, Wrzeszcza i Śródmieścia Gdańska

4. Dogodny wyjazd na obwodnicę Trójmiasta Tunelem pod Martwą Wisłą

5. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura: sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie.

6. Nowoczesny budynek z halą garażową oraz samodzielnymi garażami

Inwestycja Baltea Apartments znajduje się na Przymorzu Wielkim, ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 12 (7.5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Develia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 238 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Baltea Apartments nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 238 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw, morze

Lokalizacja inwestycji

Przymorze Wielkie to niewielka (3 km kw) dzielnica zamieszkana przez 30 tys. mieszkańców. Tak dużą liczbę mieszkańców na małej powierzchni tłumaczy fakt, że na jej krajobraz składają się głównie duże blokowiska, np. „Falowiec”, czyli najdłuższy blok mieszkalny w Polsce. Jednak Przymorze Wielkie to nie tylko blokowiska, bo na północy rozciąga się Park im. R. Reagana a za nim plaża i Morze Bałtyckie. Naokoło mieszczą się dzielnice Brzeźno, Zaspa-Rozstaje a także Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia. Za opiekę medyczną odpowiada centrum medyczne Endomed, położony 50 m dalej szpital Copernicus i Przychodnia Specjalistyczna Falck. W promieniu 3 km mieści się 5 uniwersytetów, w tym wydział Uniwersytetu Gdańskiego. Za rozrywkę i zakupy odpowiada galeria Alfa z kinem Helios a także Galeria Przymorze. Maksymalnie 1 km dzieli Przymorze od ważniejszych zabytków Gdańska, takich jak Westerplatte czy Starówka.

Komunikacja

Komunikację z pozostałymi częściami miasta zapewnia stacja SKM Gdańsk Przymorze. Z położonej w odległości ok. 50 m od granicy miasta stacji Gdańsk Oliwa można dojechać do największych polskich miast i większości stacji w obrębie Trójmiasta. Po dzielnicy kursują również autobusy miejskie.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Baltea Apartments?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Baltea Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Baltea Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Park Reagana.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Baltea Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Baltea Apartments znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne British International School Gdańsk w odległości 280 m, Niepubliczna Podstawowa Szkoła Specjalna w odległości 300 m, Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Baltea Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Baltea Apartments w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.03.2020
Data aktualizacji: 13.04.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: