Architektów 44

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDattero Premium Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wrocławska(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Orłowo, ul. Wrocławska (3.6 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 10 395 brutto/m2
  Wrocławska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 75 m2
  Liczba pokoi: 3
  White Wood Nieruchomości
 • Kameralne Orłowo(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Orłowo, ul. Akacjowa (3.8 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 12 475/m2
  Kameralne Orłowo
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 76 - 127 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  White Wood Nieruchomości
 • Płocka 29(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Mały Kack, ul. Płocka (3.9 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 9 791 brutto/m2
  Płocka 29
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 50 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 3 oferty
  White Wood Nieruchomości

Opis Inwestycji

Architektów 44 to nowoczesny budynek wielorodzinny, zlokalizowany w jednejz niewątpliwie najpiękniejszych części Gdyni – Orłowie, przy skrzyżowaniu ulic Architektów i Adwokackiej, oddalony jedynie 2 kilometry od Molo w Orłowie. Projekt znajduje się w pierwszej linii zabudowy od ściany zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Ideą powstania projektu było stworzenie atrakcyjnego obiektu przyjaznego mieszkańcom i współgrającego z otaczającą go zielenią. Szczególny nacisk położono na takie aspekty jak bezpieczeństwo, walory przyrodnicze oraz komfort zamieszkania.

Inwestycja Architektów 44 znajduje się na Orłowie, ul. Architektów 44 (4.3 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Dattero Premium Development.

Inwestycja Architektów 44 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Architektów 44 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 41 do 132 metrów kwadratowych w cenie od 9 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dattero Premium Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 1m2 komórki lokatorskiej 2 500 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 276 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: 1m2 komórki lokatorskiej 2 500 zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: każde w cenie 38 000 pln.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, morze.

Lokalizacja inwestycji Architektów 44

Orłowo to położona na południu miasta dzielnica Gdyni ze stacją SKM o tej samej nazwie. Na powierzchni 4,5 km kw mieszka tu 7 500 osób. Orłowo graniczy z Redłowem, Małym Kackiem, a także Sopotem i Morzem Bałtyckim. Prawie połowę powierzchni dzielnicy zajmują ogródki działkowe i lasy miejskie, w tym część Lasu Sopockiego i Kępa Redłowska. W odległości ok. 50 metrów od granic dzielnicy znajduje się Aquapark Sopot. Na terenie Orłowa znajduje się szpital Morski im. PCK. Dwie największe arterie dzielnicy to biegnąca z północy na południe Aleja Zwycięstwa i przecinająca ją Al. Wielkopolska. To w pobliżu tych ulic koncentruje się orłowskie życie nocne. Orłowo posiada też własne kąpielisko morskie. Najbardziej charakterystyczne miejsca to klif w Orłowie, Centrum handlowe Klif, Domek Żeromskiego w którym mieszkał pisarz i Molo Orłowskie. Znajdują się tu też liczne szkoły wszystkich stopni, w tym Liceum plastyczne czy dwa zespoły szkół.

Komunikacja

Główną stacją kolejową dzielnicy jest KM Gdynia Orłowo, która umożliwia wygodne poruszanie się w ramach całego Trójmiasta. Po terenie dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Najbliższe lotnisko (im. Lecha Wałęsy w Gdyni) jest oddalone o ok.30 km. Przebiegająca przez dzielnicę Al. Zwycięstwa to część drogi wojewódzkiej nr 468, a droga krajowa nr 20 jest oddalona o ok. 2 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Architektów 44 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Architektów 44 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łowicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Architektów 44 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Francuskie w odległości 190 m, Przedszkole pw. Św. Rodziny w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa nr 11 im Bohaterów Załogi ORP Grom w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Architektów 44 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia "Orłowo" w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Architektów 44 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 480 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Architektów 44 w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.07.2019

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie