Osiedle Popowice

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wejherowska 43-, oferowane bezpośrednio przez

Dach Bud Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Popowice, ul. Wejherowska 43- 45

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 417 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Popowice

3 zdjęcia

Osiedle Popowice
Osiedle Popowice
Osiedle Popowice

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 160 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

W zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Fabryczna na osiedlu Popowice powstaje kolejna nasza inwestycja – dwa ośmiokondygnacyjne budynki z szybkobieżnymi windami obsługujące kondygnacje od parteru do VII piętra, wznoszone metodą tradycyjną z cegły ceramicznej własnej produkcji.

W części parterowej budynków znajdować się będą garaże wielostanowiskowe z miejscami parkingowymi.

Od pierwszego do szóstego piętra oferujemy 1-,2-,3-,4- pokojowe mieszkania z balkonami, na VII piętrze zaprojektowano mieszkania 2-,3-,4-pokojowe z tarasami.Usytuowanie inwestycji, zapewni naszym Klientom, dogodny dojazd do centum miasta, jak i do autostrady A4 oraz przez Most Milenijny w kierunku Poznania i Warszawy.

Bliskość centrum handlowego MAGNOLIA  PARK, oraz domu handlowego ASTRA i sieć sklepów spożywczych zapewni szybkie i dogodne w czasie zakupy.

Sąsiedztwo licznych obiektów sportowych – kąpielisko, lodowisko, kręgielnia, hala widowiskowo-sportowa oraz ścieżki rekreacyjne Parku Popowickiego, gwarantują aktywne spędzanie wolnego czasu.

Inwestycja Osiedle Popowice znajduje się na Popowicach, ul. Wejherowska 43- 45 (4.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Dach Bud Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Popowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 160 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Popowice nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dach Bud Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Popowice?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Popowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1120 metrów od inwestycji Osiedle Popowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Popowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Popowice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Popowice znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół I Placówek Fundacji Ewangelickie Centrum Diakonii I Edukacji w odległości 10 m, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w odległości 80 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Specjalna w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Popowice jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Polski Holding Medyczny w odległości 190 m, EMC Przychodnia w odległości 210 m, Zakład Opieki Zdrowotnej w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Popowice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 260 m znajduje się Hert, w odległości 310 m znajduje się Magdalenka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Popowice w odległości 20 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 40 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 60 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: