Villa Jaśkowa Dolina etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jaśkowa Dolina, oferowane bezpośrednio przez

Cordia Polska

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 190 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Jaśkowa Dolina etap IVilla Jaśkowa Dolina etap I

16 zdjęć

Villa Jaśkowa Dolina etap I
Villa Jaśkowa Dolina etap I
Villa Jaśkowa Dolina etap I
Villa Jaśkowa Dolina etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

na parterze są zamontowane rolety antywłamaniowe w oknach i drzwiach balkonowych

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw, morze

Opis inwestycji

Notarialna gwarancja ceny

Nie ryzykuj wzrostu cen! Podpisując umowę deweloperską z CORDIA Polska masz pewność stałej ceny, tzn. że cena nabywanego mieszkania nie ulegnie już zmianie, nawet jeśli jego budowa dopiero się rozpoczyna.

Villa Jaśkowa Dolina, ósmy projekt Cordia w Polsce, powstaje w otulinie Parku Jaśkowej Doliny – jednego z najbardziej atrakcyjnych terenów zielonych w mieście. W ramach realizacji pierwszego etapu osiedla powstanie 5 budynków, w których znajdzie się łącznie 97 mieszkań o metrażach od 31 do 154 mkw.

Villa Jaśkowa Dolina doskonale wpisuje się w charakter dzielnicy, znanej z historycznej, willowej zabudowy z końca XIX i początku XX wieku. Na przytulny, kameralny charakter osiedla składają się zielone otoczenie, niska zabudowa sięgająca maksymalnie czterech pięter, a także elewacja z mineralnych płytek klinkierowych, które zapewniają ciepły i naturalny wygląd budynków. Przestrzeń pomiędzy budynkami wypełni 4500 mkw. zielonego ogrodu, w którym znajdzie się miejsce dla 50 różnych gatunków roślin, a także ekologicznych ogrodów deszczowych dla lepszej retencji wody. Przewidziano strefę rekreacji z leżakami, hamakami i biblioteką ogrodową. Dzieci będą miały do dyspozycji place zabaw, a dorośli – siłownię plenerową.

Zalety osiedla:

• Niska, kameralna zabudowa do 4 pięter.

• Elewacja: mineralne płytki klinkierowe typu ELASTOLITH – ciepły, trwały i naturalny wygląd budynków.

• Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają przestronne balkony.

• Mieszkania na parterze z ogródkami o pow. do 200 m2.

• Wszystkie mieszkania wyposażone w wideodomofony.

• Eleganckie, wysokiej jakości wykończenie części wspólnych, m.in. stylowe tapety na ścianach.

• Pomieszczenia na rowery/wózkarnie, boxy rowerowe i komórki lokatorskie.

• Garaż podziemny.

• Miejsca parkingowe z możliwością ładowania samochodów elektrycznych.

• Balkony od strony ulicy Jaśkowa Dolina ze szklaną zabudową systemową typu Lumon – zapewniające wyciszenie mieszkania oraz zabezpieczenie balkonu przed czynnikami atmosferycznymi.

• Budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych: wydzielone miejsca parkingowe, cichobieżne windy bezprogowe, łatwy dostęp do klatek schodowych i śmietników. Dodatkowo na parterze każdego budynku występuje jedno mieszkanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

• Na ostatnich piętrach apartamenty z antresolą.

• Miejsca rekreacji i wypoczynku oraz place zabaw dla różnych grup wiekowych zawierające elementy takie jak: urządzenia sportowe, altany drewniane, hamaki, ławki, stojaki rowerowe.

• Zróżnicowana zieleń na terenie inwestycji: 50 gatunków roślin.

• Biblioteka ogrodowa – miejsce sprzyjające sąsiedzkiej integracji.

• Ogrody deszczowe – lepsza retencja wody na terenie osiedla.

W listopadzie 2021 r. osiedle Villa Jaśkowa Dolina otrzymało prestiżową nagrodę CIJ Awards Poland w kategorii Best Upcoming Residential Development. CIJ Awards to najdłużej odbywający się w Polsce konkurs w dziedzinie nieruchomości, którego celem jest wyróżnianie najbardziej inspirujących i nowatorskich projektów oraz firm działających w branży. Osiedle dostrzeżone i docenione przez profesjonalistów jest zapowiedzią zadowolenia jego przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Villa Jaśkowa Dolina etap I znajduje się we Wrzeszczu, ul. Jaśkowa Dolina (4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Cordia Polska.

Inwestycja Villa Jaśkowa Dolina etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Jaśkowa Dolina etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Cordia Polska nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle ma dobry dostęp do infrastruktury społecznej (szkoły, przedszkola) i środków komunikacji publicznej. Najbliższy przystanek znajduje się tuż przy działce i w ok. 25 minut można z niego dotrzeć do centrum miasta. Dworzec kolejowy Gdańsk Wrzeszcz dzielą od osiedla 2 km, a Galerię Morena – 2,3 km. Lokalizacja w pobliżu ulic Jaśkowej Doliny i Rakoczego umożliwia dojazd samochodem do innych dzielnic Gdańska i dróg wylotowych.

Lokalizacja, sąsiedztwo, komunikacja:

• Ulica Jaśkowa Dolina.

• Wyjątkowe otoczenie – w otulinie Parku Jaśkowej Doliny – zapewni duży poziom komfortu i spokoju.

• Na terenie dzielnicy Wrzeszcz – największej dzielnicy Gdańska, z doskonałym zapleczem handlowym, usługowym, kulturalnym.

• W pobliżu wyższych uczelni – Politechnika Gdańska i Akademia Medyczna.

• Najbliższy przystanek autobusowy „Strzelnica” znajduje się tuż przy samej działce i obsługuje 4 linie autobusowe i 1 nocną.

• 25 minut drogi komunikacją do Centrum.

• Łatwy dostęp do stacji kolejowych: Gdańsk Wrzeszcz (2 km) i PKM Gdańsk Brętowo.

• W niewielkiej odległości – do 10 minut piechotą: supermarket, siłownia, przedszkole, liceum ogólnokształcące, restauracje.

• 4 min. samochodem (1,8 km) od Galerii Morena, a w niej: sklepy, restauracje, plac zabaw, siłownia i kino.

• Łatwy dostęp do ulicy Jaśkowej Doliny i Rakoczego umożliwia dojazd samochodem do innych dzielnic i dróg wylotowych.

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Jaśkowa Dolina etap I?

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Jaśkowa Dolina etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 968 metrów od inwestycji Villa Jaśkowa Dolina etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Brętowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Jaśkowa Dolina etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Jaśkowa Dolina etap I znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 209 m, Przedszkole nr 75 w odległości 307 m, przedszkole w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Jaśkowa Dolina etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Słuch-Ton w odległości 618 m, Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny w odległości 702 m, NZOZ Przychodnia Morena w odległości 702 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Jaśkowa Dolina etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 399 m znajduje się Żabka, w odległości 525 m znajduje się Biedronka, w odległości 530 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Jaśkowa Dolina etap I w odległości 46 m znajduje się Gdańskie Centrum Strzeleckie, w odległości 208 m znajduje się boisko / kort, w odległości 228 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 01.06.2020
Data aktualizacji: 08.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: