Migowskie Wzgórza

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezComfort Life Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Migowskie Wzgórza dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A2.1
2
45,72 m²
1
D2.1
3
70,91 m²
1
A2.2
4
74,88 m²
1
C1
4
73 m²
Parter
D3
5
123,3 m²
2

Opis Inwestycji

Od kolorystyki, przez koncepcję klatki schodowej, po projekty klamek i okuć drzwiowych. Wygląd kompleksu został dokładnie zaplanowany przez specjalistów, którzy zadbali o funkcjonalność, wygodę i spójność wszystkich budynków.Całość utrzymana jest głównie w kolorystyce delikatnej bieli i odcieni szarości, dzięki czemu wystrój jest nie tylko zgodny z najnowszymi trendami, ale również ponadczasowy. Aby zachować najwyższe standardy, użyliśmy wyłącznie wysokiej klasy materiałów. Dla przyszłych mieszkańców Migowskich Wzgórz oferujemy zróżnicowany metraż – od 27 do 123 metrów kwadratowych.Położone na Górnym Tarasie Wrzeszcza Migowskie Wzgórza są świetnie skomunikowane zarówno z gdańskim Śródmieściem, jak również innymi dzielnicami.Dotarcie do centrum Wrzeszcza zajmie Ci około 5 minut, a dojazd do Oliwy, Przymorza czy Zaspy to przeważnie poniżej 15 minut. Lokalizacja umożliwia ponadto swobodny dostęp do szkół, centrów handlowych, szpitali oraz aptek.Swoje auto pozostawisz w bezpiecznych halach garażowych z 24 miejscami postojowymi, w którym znajdą się także stacje ładowania dla samochodów elektrycznych, a także komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców w budynkach będą windy prowadzące do hali garażowej.Kompleks mieści się tuż obok lasu i ma kameralny charakter – w każdym z pięciu budynków znajdują się zaledwie po 4 mieszkania, co stanowi duży atut dla tych, którym zależy na spokoju i uniknięciu atmosfery dużego, deweloperskiego osiedla.Mieszkania na najniższym piętrze będą posiadały przestronne ogrody, lokale na wyższych kondygnacjach – balkony, z kolei apartamenty na najwyższym piętrze będą posiadały dodatkowo płatne w pełni zaaranżowane duże tarasy na dachu, z widokiem na Zatokę Gdańską

Inwestycja Migowskie Wzgórza znajduje się we Wrzeszczu, ul. Migowska (3.7 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Comfort Life Development.

Inwestycja Migowskie Wzgórza jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań w tym 10 lokali typu apartament, znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Migowskie Wzgórza pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 46 do 123 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 46 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 71 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 73 do 75 m2 (2 mieszkania)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 123 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Comfort Life Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, videodomofon, teren ogrodzony, monitoring, plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań w tym 5 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 46 do 123 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Migowskie Wzgórza

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Migowskie Wzgórza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Migowskie Wzgórza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piecki Wileńska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Migowskie Wzgórza znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 75 w odległości 180 m, PUBLICZNE POZYTYWNE PRZEDSZKOLE NR 5 w odległości 270 m, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Niepubliczna Placówka Oświatowa Oddziału Okręgowego w Gdańsku w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Migowskie Wzgórza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się U Jana, w odległości 310 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 310 m znajduje się Pod bocianem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Migowskie Wzgórza w odległości 170 m znajduje się Gdańskie Centrum Strzeleckie, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.04.2020

Data aktualizacji: 17.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie