wolaRE

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Ceny od: 13 156 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji wolaRE dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
228
1
28,87 m²
5
385 000 zł13 336 zł/m²
227
1
28,83 m²
5
387 000 zł13 424 zł/m²
130
1
30,09 m²
5
405 000 zł13 460 zł/m²
231
1
28,83 m²
6
396 000 zł13 156 zł/m²
143
1
30,1 m²
6
410 000 zł13 621 zł/m²

Opis Inwestycji

WolaRE to nowoczesna inwestycja, która powstaje na warszawskiej Woli przy ulicy Ostroroga – zaledwie 4 km od Centrum. To idealne miejsce dla miłośników miejskiego stylu życia. W nowoczesnym 6-piętrowym budynku powstanie 231 mieszkań, a na parterze znajdować się będzie 6 lokali usługowych.WolaRE wraz z dwoma przylegającymi inwestycjami liczy prawie 700 mieszkańców! Ponadto liczna zabudowa wielorodzinna w rejonie ul. Obozowej czyni to miejsce bardzo atrakcyjnym. Lokale posiadają witryny, mają bezpośredni dostęp od ulicy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz II linia metra, co zapewnia doskonałą komunikację niemal z każdą częścią Warszawy.

Inwestycja wolaRE znajduje się na Młynowie, ul. Ostroroga 23 (3.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera BPI Real Estate Poland sp. z o.o..

Inwestycja wolaRE jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 231 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji wolaRE pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 29 do 30 metrów kwadratowych w cenie od 13 156 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 29 do 30 m2 w cenie od 385 000 zł (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 231 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 29 do 30 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 385 000 do 410 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 156 do 13 621 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji wolaRE znajduje się 5 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji wolaRE

WolaRE zlokalizowana jest w doskonale skomunikowanej części Woli przy ulicy Ostroroga. To zaledwie 10 minut od serca stolicy. Bez trudu dotrzesz tam samochodem, metrem, tramwajem lub autobusem, bo komunikacja miejska stanowi wyjątkowe udogodnienie dla mieszkańców tej inwestycji. A kiedy tylko zapragniesz, wyrwiesz się z miasta na weekend odległą o 1 km obwodnicą. Bliskość sklepów to także atut wolaRE. Niedaleko znajdują się dwa duże centra handlowe, a w pobliżu dostępna jest rozwinięta infrastruktura usługowa.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji wolaRE mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji wolaRE znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sołtyka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji wolaRE znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II st. NR 3 IM.GRAŻYNA BACEWICZ w odległości 310 m, PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA w odległości 310 m, PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA II STOPNIA w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji wolaRE jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Zawiszy w odległości 300 m, Przychodnia Lekarska SPZOZ Wola w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji wolaRE składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Biedronka, w odległości 110 m znajduje się Grzybki, w odległości 260 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji wolaRE w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Mrs.Sporty, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.01.2019

Data aktualizacji: 06.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie