Wola Libre

Oferta archiwalna

Warszawa, Wola, Młynów, ul. Obozowa 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wola Libre

4 zdjęcia

Wola Libre
Wola Libre
Wola Libre
Wola Libre

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 274 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 370 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Wola Libre to inwestycja stworzona dla osób kochających miejski styl życia. Inwestycja powstaje na warszawskiej Woli przy ulicy Obozowej 20 – zaledwie 4 km od Centrum.

W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, pętla autobusowa i druga linia Metra, więc łatwo stąd dojechać w każde miejsce w Warszawie

2 sześciopiętrowe budynki, w których zaprojektowano różnorodne typy mieszkań, garaż podziemny i lokale usługowe, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Projekt autorstwa renomowanej pracowni HERMANOWICZ REWSKI ARCHITEKCI wyróżnia interesująca schodkowa fasada budynku. Przeszklone loggie i balkony zapewniają dodatkowe wyciszenie mieszkań. Dwupoziomowe zielone patio i efektowne tarasy na dachach wzbogacają projekt o walory wizualne

Odkryj szeroką ofertę mieszkań Wola Libre – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie:

SOFT LOFT

Mieszkania usytuowane na parterze

Z własnym ogrodem o pow. nawet do 200 m²

Wysokość mieszkań 370 cm

OPTIMA

Mieszkania usytuowane na piętrach 1-5

Z przeszkloną loggią lub balkonem

Wysokość mieszkań 265 cm

APARTAMENT

Mieszkania usytuowane na piętrze 6.

Z dwupoziomowym tarasem o pow. nawet do 170 m²

Wysokość mieszkań 285 cm

Inwestycja Wola Libre znajduje się na Młynowie, ul. Obozowa 20 (3.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Inwestycja Wola Libre została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 274 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wola Libre nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wola Libre?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wola Libre mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Wola Libre znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Koło 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wola Libre znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wola Libre znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "TIK TAK" w odległości 290 m, ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II st. NR 3 IM.GRAŻYNA BACEWICZ w odległości 370 m, PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wola Libre składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Aldi, w odległości 80 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wola Libre w odległości 230 m znajduje się Mrs.Sporty, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 23.01.2019

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Młynowie

Oferty na Młynowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: