ORO etap II

8 zdjęć

ORO etap II
ORO etap II
ORO etap II
ORO etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji ORO etap II dostępne są 3 oferty

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 3 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 45 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 760 000 do 900 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 19 196 do 20 207 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowoczesny apartamentowiec. Perfekcja w detalach. Szykowna biel budynku przełamana szarością na najwyższych kondygnacjach. Prosta bryła, wielkie okna, przeszklone loggie i balkony.

Tu można żyć w harmonii z otaczającą przyrodą. W złotym środku miasta i jednocześnie w zaciszu. Przyjemnie i wygodnie, o krok od centrum biznesowego, naukowego, sportowego i rozrywkowego.

ORO – Oliwa – złoty środek Trójmiasta

Architektura ORO odzwierciedla śródmiejski charakter działki, na której powstaje ten apartamentowiec.

Prosta, a jednocześnie atrakcyjna w formie bryła budynku idealnie komponuje się z otoczeniem. Elegancka, stonowana elewacja to połączenie ponadczasowej bieli z szarością. Wielkie okna wpuszczają mnóstwo światła, a przestronne loggie i balkony wzbogacają bryłę budynku i nadają fasadzie wyjątkowego charakteru.

ORO – tu chce się żyć pełną piersią

Funkcjonalne i przestronne mieszkania

Wszystkie mieszkania i apartamenty w budynku ORO zaprojektowano bardzo starannie, z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań przyszłych mieszkańców.

Wielkie okna, funkcjonalny rozkład i metraż pomieszkań będą inspirowały do aranżacji ciekawych wnętrz, uwzględniających indywidualny styl ich właścicieli.

Każde mieszkanie posiada przestronny balkon, loggię lub taras, a niektóre lokale parterowe dodatkowo wzbogacono o kameralnie ogródki, gdzie przyjemnie można spędzić czas na świeżym powietrzu.

Komfort i elegancja

W podziemnej hali garażowej zaprojektowano wygodne miejsca postojowe oraz praktyczne komórki, gdzie przechowasz opony zimowe, sprzęt sportowy i wszystko to, na co zabraknie miejsca w mieszkaniu.

Cichobieżną windą prosto z hali garażowej dotrzesz do swojego mieszkania.

Części wspólne obiektu zaaranżowane zostaną według aktualnych trendów, z wykorzystaniem wyłącznie sprawdzonych rozwiązań i szlachetnych materiałów, z dbałością o każdy detal. Reprezentacyjna strefa wejścia sprawi, że z przyjemnością będziesz wracać do domu każdego dnia.

Bezpieczeństwo w standardzie

Projektując budynek ORO nie zapomniano o rozwiązaniach, które zapewnią poczucie bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom.

Przy wejściu do klatki zainstalowany zostanie video domofon, dzięki czemu będzie możliwa weryfikacja osób wchodzących na teren obiektu.

W newralgicznych punktach na terenie posesji oraz wewnątrz budynku zostaną zainstalowane kamery przemysłowe. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w antywłamaniowe drzwi wejściowe, we wszystkich zastosowana zostanie wysokiej klasy stolarka okienna, a dodatkowo okna mieszkań parterowych będą zabezpieczenie przeciwwłamaniowo i przeciwwyważeniowo.

Inwestycja ORO etap II znajduje się w Oliwie, ul. Opacka (8.9 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez BMC sp. z o.o.

Inwestycja ORO etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Aktualnie w inwestycji ORO etap II w sprzedaży są 3 nowe mieszkania o powierzchni od 38 do 45 metrów kwadratowych , w cenie od 19 196 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców BMC sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Gdańska Oliwa jest dzielnicą wręcz skrojoną na miarę dla osób, które cenią sobie zarówno bliskość przyrody, jak i serca tętniącego życiem Trójmiasta. Z jednej strony Oliwa to w 80% tereny zielone. Właśnie tutaj znajdują się wzgórza morenowe z Lasem Oliwskim, współtworzącym Trójmiejski Park Krajobrazowy, a od północy dzielnicę okalają Lasy Sopockie (wchodzące w skład Sopotu).

Z drugiej strony, na zachodzie Oliwa graniczy z Obwodnicą Trójmiasta, za którą (ok. 100 metrów) znajduje się Lotnisko im. Lecha Wałęsy. Poza dostępem do licznych połączeń transportu miejskiego, dzięki któremu w kilkanaście minut dostaniemy się nad morze, Oliwa szczyci się monumentalną Archikatedrą Oliwską oraz ZOO. Na terenie dzielnicy znajduje się także Uniwersytet Gdański (Kampus Oliwa), Akademia Wychowania Fizycznego i Seminarium Duchowe.

Dodatkowym plusem Oliwy są liczne sklepy wielkopowierzchniowe takie jak Centrum Handlowe Oliwa, Centrum Handlowe Familia, a także supermarkety Media Markt, Leroy Merlin i Castorama. Ponadto, na terenie dzielnicy znajduje się największy kompleks biurowy w Gdańsku - Olivia Business Centre oraz kompleks biurowo-usługowy Alchemia.

Na terenie Oliwy znajduje się Szpital Marynarki Wojennej, Przychodnia Dziecięca Polanki, Szpital Dziecięcy Polanki i prywatne Centrum Medicover Grunwaldzka.

Od południa Oliwa graniczy z dzielnicami Strzyże, Brętowo i VII Dwór, od północy z Sopotem, od wschodu z Przymorzem Małym oraz Żabianką, a od zachodu z Matarnią i Osową.

Oliwa liczy sobie powierzchnię 11,45 km kw., zamieszkiwaną przez ponad 20 tys. osób.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ORO etap II?

Znajduje się tu przystanek PKP Gdańsk Oliwa obsługujący poza połączeniami krajowymi również kursujące pomiędzy Gdańskiem, Gdynią a Sopotem co kilka minut pociągi SKM. W odległości 500 m od granic dzielnicy znajduje się Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Przez Gdańsk Oliwę przebiega kilka linii tramwajowych oraz autobusowych (w tym połączenia nocne).

Przyszli mieszkańcy inwestycji ORO etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji ORO etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sarnia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ORO etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ORO etap II znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkolenia Zawodowego KINETIC w odległości 250 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ORO etap II w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.04.2022
Data aktualizacji: 23.05.2023

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: