Marco Polo

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBMC sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 376 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wolności 18(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Działki Leśne, ul. Wolności 18B (1.1 km od centrum Gdyni)
  Wolności 18
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 53 - 115 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Alfa Corp
 • Bank Polski 1929(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. 10 Lutego (0.5 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 12 900 brutto/m2
  Bank Polski 1929
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 67 - 117 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Moderna Holding
 • Plac Unii(1.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Śródmieście, ul. Władysława IV 40 (0.1 km od centrum Gdyni)
  Plac Unii
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 176
  Powierzchnia: 32 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 115 ofert
  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Opis Inwestycji

W sercu nowoczesnej Gdyni, zaledwie o krok od ścisłego centrum powstanie unikatowy apartamentowiec Marco Polo. To niepowtarzalne miejsce dla wielbicieli Gdyni. Miasta ludzi odważnych i aktywnych, którzy cenią możliwości jakie daje dynamicznie rozwijająca się metropolia, a jednocześnie potrzebują ciszy i wytchnienia po intensywnym dniu. Dodajmy do tego fantastyczny widok jaki rozpościera się z wielkich okien na zachwycającą panoramę Gdyni i Zatokę Gdańską oraz bezpośrednie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.Marco Polo czerpie inspiracje z najlepszych tradycji modernistycznej architektury, tak charakterystycznej dla Gdyni. Prosta, a jednocześnie nowoczesna w formie bryła budynku, liczne przeszklenia, elegancko zdobiona elewacja nadają tej inwestycji wyjątkowego charakteru. Budynek został zaprojektowany w taki sposób aby każdy z przyszłych mieszkańców znalazł idealne miejsce dla siebie. W ofercie znajdziemy mieszkania w metrażach od 29 do 116 mkw., w układach dwu- trzy- i czteropokojowych. Każde mieszkanie wyposażone zostało w co najmniej jeden przestronny balkon lub taras. Na dwóch najwyższych kondygnacjach zaprojektowano przestronne apartamenty przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Świetny rozkład, ponad standardowa wysokość pomieszczeń, wielkie okna, a do tego rozległe tarasy z oszałamiającym widokiem.Części wspólne obiektu zaprojektowano bardzo starannie, z dbałością o każdy szczegół i detal. Zastosowane zostaną wyłącznie najwyższej klasy, szlachetne materiały wykończeniowe tak by cieszyć oczy przyszłych mieszkańców i ich gości.Budynek zostanie wyposażony w luksusowe windy, które umożliwią sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi piętrami. W podziemiu przewidziano miejsce na komórki lokatorskie oraz przestronną halę garażową gdzie znajdą się wygodne miejsca postojowe, dodatkowo wzbogacone o boksy na akcesoria.Posesja, na której powstanie Marco Polo zostanie ogrodzona. Obszar wokół budynku zostanie gustownie zaaranżowany oraz elegancko podświetlony. Dla wygody i bezpieczeństwa mieszkańców kontrola dostępu będzie możliwa dzięki wysokiej klasy wideo domonfonom, a dodatkowo na terenie inwestycji zostanie zainstalowany telewizyjny system dozoru (monitoring).Cisza i spokój w centrum nowoczesnego miasta. Piękny widok i elegancki budynek. Sąsiedztwo przyrody i dostęp do pełnej infrastruktury. To Marco Polo – miejsce z charakterem, wyjątkowe miejsce dla Ciebie.

Inwestycja Marco Polo znajduje się w Śródmieściu, ul. Maurycego Beniowskiego (1.9 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera BMC sp. z o.o..

Inwestycja Marco Polo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 45 nowych apartamentów. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Marco Polo pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BMC sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 45 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Marco Polo

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Komunikacja

Z Gdyńskiego Śródmieścia można dojechać do każdego polskiego miasta dzięki dworcowi kolejowemu Gdynia Główna i PKS Gdynia. Granicę miasta wyznacza od zachodu droga wojewódzka nr 468, czyli jedna z najważniejszych trójmiejskich arterii. Z Gdyńskiego portu można dopłynąć do Szwecji, Kaliningradu, na Hel i do Gdańska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marco Polo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Marco Polo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Beniowskiego - Akademiki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marco Polo znajduje się się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gdyńska Szkoła Społeczna w odległości 140 m, Gdyńska Szkoła Społeczna Gimnazjum w odległości 140 m, CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO NR 1 w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marco Polo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Wantke, w odległości 470 m znajduje się PHU Bożena.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marco Polo w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Hala sportowa L.

Data publikacji: 13.06.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie