Nenckiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAwbud-developer Spółka z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Łubinowa Park(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Łubinowa 28 (5.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 000 brutto/m2
  Łubinowa Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 110 m2
  Liczba pokoi: 5
  City Development Łubinowa Park
 • Wojszyckie Alejki(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Gałczyńskiego 37 (6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 990/m2
  Wojszyckie Alejki
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 43 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o. o.
 • Grota 87(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Grota Roweckiego 87 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 050/m2
  Grota 87
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 95 - 102 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  Artha Dom

Opis Inwestycji

Mieszkania na Ołtaszynie to oferta dla ludzi poszukujących wyjątkowego miejsca z dala od zgiełku miasta a jednocześnie w dobrej komunikacji z centrum Wrocławia.Inwestycja przy ul. Nenckiego 59 to wyjątkowy budynek w niskiej zabudowie, zlokalizowany pośród domków jednorodzinnych. Na trzech kondygnacjach znajduje się 25 funkcjonalnych dwu i trzypokojowych mieszkań o powierzchni 31-63 m2.Kondygnację podziemną zajmuje garaż z 10-cioma miejscami postojowymi. Miejsca do parkowania usytuowane są również przed budynkiem.

Inwestycja Nenckiego znajduje się na Ołtaszynie, ul. Nenckiego 59 (6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Awbud-developer Spółka z o.o..

Inwestycja Nenckiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nenckiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 51 do 56 metrów kwadratowych w cenie od 6 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Awbud-developer Spółka z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nenckiego

Położenie budynku gwarantuje szybki dostęp do głównych dróg osiedla oraz przystanków autobusowych linii 113 i 612. Lokalizacja z doskonałym dojazdem do węzła bielańskiego, autostrady A4, centrów handlowych. Odległość od Rynku to tylko 7 kilometrów (15 min ) a do dworca PKP - 5 km (około 10 min).

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nenckiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Nenckiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ołtaszyn.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nenckiego znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przyjaciele Puchatka - Niepubliczny Punkt Przedszkolny w odległości 290 m, Zespół Szkolno -Przedszkolny Nr 6 w odległości 300 m, Przedszkole Nr 29 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nenckiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Dializ Fresenius w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nenckiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Family Market, w odległości 280 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nenckiego w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.03.2015

Data aktualizacji: 24.09.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie