Przylądek Bielany

Oferta archiwalna

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Bogusławskiego 19

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 120 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przylądek Bielany

4 zdjęcia

Przylądek Bielany
Przylądek Bielany
Przylądek Bielany
Przylądek Bielany

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Twoje osiedle Przylądek Bielany złożone jest z czterech nowoczesnych budynków położonych na prawie hektarowej działce w pobliżu Puszczy Kampinoskiej. Kompleks został zaplanowany i zrealizowany w trzech etapach. Składa się z jednego 7-piętrowego oraz trzech 15-piętrowych budynków z usługami na parterze. Osiedle dysponuje trzema garażami podziemnymi, zapewniając świetną komunikację pomiędzy wszystkimi budynkami.

Osiedle stanowi całość zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. Z myślą o komforcie mieszkańców zaaranżowano przestronne, zielone patia, pozwalające na chwile relaksu i odpoczynku. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony lub loggie.

Osiedle jest zamknięte, posiada całodobową ochronę, zapewniając mieszkańcom bezpieczeństwo i prywatność. Niezaprzeczalny atut inwestycji to jej lokalizacja. Bielany uważane za ,,Zielone Płuca’' Warszawy posiadają doskonale rozbudowaną sieć komunikacji miejskiej, w tym metro.

OSTATNIE MIESZKANIE W SPRZEDAŻY.

Inwestycja Przylądek Bielany znajduje się na Chomiczówce, ul. Bogusławskiego 19 (8.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ASBUD Group.

Inwestycja Przylądek Bielany została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przylądek Bielany nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ASBUD Group przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przylądek Bielany?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przylądek Bielany mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Przylądek Bielany znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Popiela 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przylądek Bielany znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przylądek Bielany znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 340 " Kasztanowego Ludka" w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przylądek Bielany składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przylądek Bielany w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Chomiczówce

Oferty na Chomiczówce

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: